Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Perfumy unikaty, które wycofano z produkcji - lepiej sprzedać teraz czy czekać aż cena urośnie?

Mam na myśli takie typu nautica voyage, chess club, już są spokojnie za 100 zł więc 3x-4x ceny która kosztowały

Udało wam się sprzedać unikaty w ładnej cenie?
#perfumy
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zimnok: w takim wątku to np bardziej bym o Muglerach wspomniał. Chocby na Ultra Zeście można było trochę zarobić, bo teraz ludzie są w stanie chore pieniądze za to zapłacić xD tak samo Pure Tonka albo Kryptomint. A taki Chess Club albo Leather Essence to chyba nie urośnie już za bardzo (nie wyobrażam sobie ze ktoś to kupi za kilka stówek) , a zarobić kilka dyszek na flakonie to nie jest
@Zimnok ja ok 2lat temu kupiłem Acqua di parma colonia Oud w Notino. Strasznie mi nie podszedł, ale zostawiłem, bo stwierdziłem, że może muszę do tego zapachu dojrzeć. Tak, jak do Króla. Później, jednak doszedłem do wniosku, że nigdy mi się nie spodoba i wrzucę na nasz tag. Ale jak zobaczyłem aktualną cenę, to byłem w szoku po podskoczyło ok 2x. No i tak trzymam nadal, jako inwestycja :-) Ale na marginesie
@Zimnok: mam trochę tego, pamiętam gdy w 2013 szło kupić za śmieszne pieniądze Rive Gauche PH w puszcze, sam się skusiłem. Nic nie przebije Escady pour Homme, rok wcześniej, bo w 2012 upolowałem za 200 złociszy limitowaną EDP w zdobionym flakonie, 125 ml. Dziś na eBayu ceny wyrywają z butów...