Wpis z mikrobloga

Sezon powoli się zbliża ku końcowi, a ja nie mam zbyt wielu okazji żeby pojeździć to może wypadałoby coś wrzucić na portal ze śmiesznymi obrazkami. Przy okazji #chwalesie

Honda CBR 600RR PC40 2008 rok - Kupiłem ją ponad 2 lata temu i cały czas sprawia mi mnóstwo frajdy. A z każdym przejechanym kilometrem czuję się na niej coraz bardziej komfortowo. Jedyne co to muszę kupić sety regulowane bo przy tych to nie mogę nic zmienić przez co moja pozycja na motocyklu jest słaba i nie mam jak się zakotwiczyć udem. I przez zimę wleci jakiś nowy wydech, do tego tankgripy i będzie idealnie () Nie żałuję swojego wyboru #motocykle

Kaskiem się mega jaram, ledwo co go dorwałem w sklepie. Jak go kupowałem to w magazynach na Europę pozostały 3 sztuki. Największą różnicę, którą czuję w tym kasku to aerodynamika. No i w tym malowaniu to pozycja obowiązkowa dla fanów Marqueza
Tiazz - Sezon powoli się zbliża ku końcowi, a ja nie mam zbyt wielu okazji żeby pojeź...

źródło: comment_16338624438DwGdzznJvGh4U17nPsN3E.jpg

Pobierz
  • 10
@KurzeJajko A dziękuję. Muszę błotnik przedni wymienić bo babka rok temu we mnie wjechała na wstecznym xD i jest delikatnie pęknięty i zarysowany z drugiej strony. Mam nadzieję, że uda mi się go kupić w ASO. Co prawda koszt 600 zł, ale to i tak z odszkodowania pójdzie, a dwa że malowanie i przygotowanie materiału to by wyszło trochę taniej. No i lakier jest trochę zarysowany na baku tam gdzie kolano, ale
@perezque 174 CM - jak masz podobny wzrost to tak jak w moim przypadku akcesoryjne sety to must be. Ale siedziałem na r6 bo również rozważałem zakup i jednak na 600rr mi się lepiej siedziało.