Wpis z mikrobloga

Siema mirko!

TLDR


Od zawsze mocno interesowałem się psychologią, a w szczególności psychologią kryminalną więc w końcu założyłem swój kanał na YT o takiej tematyce. Będą tam przesłuchania psychopatów, analizy, opisy zbrodni i na co jeszcze wpadnę.

Właśnie opublikowałem swój pierwszy film o #incel Aleku Minassianie, bo nie byłbym prawilnym mirkiem, gdybym nie zaczął od tagu #przegryw #blackpill, czyli wszystkim tym co ten gość sobą reprezentował. Jego przesłuchanie, to w zasadzie instrukcja dla przegrywa jak się zradykalizować przy aplauzie anonów z #4chan

Link do filmu: https://youtu.be/Oj7gxBLcm64

Z okazji mojej małej premiery organizuję #rozdajo książki pod tytułem "Mózg psychopaty" autorstwa Jamesa Fallona.
Wyniki opublikuję we wtorek o godzinie 18.

Jak kogoś to interesuję, stworzenie filmu zajęło mi ponad 3 tygodnie. Pierwszy tydzień zajął mi naukę davinci i pocięcie ponad 3-godzinnego przesłuchania. Później zająłem się voice overami, ale efekt był tragiczny, więc kupiłem jakiś budżetowy mikrofon, który sprawdził się naprawdę nieźle. Jak już pociąłem film i nagrałem voice overy, zabrałem się za dodawanie zdjęć i wstawek do filmu. Ostatni tydzień zszedł mi na tłumaczenie i napisy, co definitywnie było najgorszą rzeczą na jaką się porwałem. Łącznie na same napisy z synchro zeszło mi pewnie z 30-35h.

Dodaję też #gruparatowaniapoziomu, filmy z produkcji noży mogą to ja też ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
RakeAddicted - Siema mirko!

TLDR
SPOILER

Od zawsze mocno interesowałem się psy...

źródło: comment_1633890129WzBGbeBwIcTd5rqf3Ch39i.jpg

Pobierz
  • 37
@RakeAddicted: Moim absolutnie ulubionym przesłuchaniem, jest przesłuchanie Russella Williamsa. To był pułkownik kanadyjskich sił powietrznych a w wolnym czasie seryjnym mordercą i gwałcicielem. Na początku przesłuchania był pewny siebie i nie podejrzewał, że prawda może zostać odkryta. Po kilku godzinach z (jak dla mnie genialnym) agentem sam się przyznał do wszystkiego. Dla mnie najciekawsze są właśnie konfrontacje przestępcy który jeszcze myśli, że się wywinie z przeszkolonymi służbami uzbrojonymi w szeregi technik
@Zagro: Znam tą historię, jest bardzo ciekawa i niektórzy podzielili ją nawet na kilka wątków, bo sprawa była bardzo medialna swego czasu. Masz rację, że ludzie, którzy "pękają" na przesłuchaniu z reguły są najciekawsi. Zapamiętam.