Wpis z mikrobloga

Zainwestowałem jakieś 1000zł w marcu w #safemoon
W kwietniu moja inwestycja była warta jakieś 80-90k. Zamiast wyciągać ten hajs, to hodluję i teraz jest to warte 13k.
Tak to jest jak się dopiero weszło w świat #kryptowaluty
Gdybym siedział w krypto chociaż rok, to pewnie bym wiedział, że trzeba wypłacać, a tak to myślałem, że będzie szło w górę w nieskończoność. Teraz już mi się nie opłaca wypłacać. Niech sobie to leży do następnej hossy i może pójdzie w górę. A jak nie to #!$%@? mi w dupę
  • 22
@VirusX pytanie, czy wtedy bylo wystarczajaco plynnosci, zeby wyciagnac. Ja dostalem jakis dust atak na portfel, obecnie warte 10k $, ale jesli sprobuje to #!$%@? to mi wyczyszcza portfel XD
@miki4ever No wklad co prawda wypłaciłem wtedy, ale jakbym wypłacił wtedy całość i chociaż za połowę tego dzisiaj się odkupił, to bym miał 3 razy więcej safemoonow xD
@VirusX mam podobnie, z 200 usd zrobiło mi się 16k, w międzyczasie wyjąłem 400 i wrzuciłem na vet.
Szczerze to już tak często nie sprawdzam portfela, albo dowiozą i na koniec roku będzie moon, albo jebnie na ryj xD
@VirusX: Ty dalej się niczego nie nauczyłeś. Zainwestowałeś 1k, teraz to jest warte 13k i nic z tego nie chcesz zrealizować. No to powodzenia życzę. Nawet gdy to będzie warte milion to nie wyjmiesz, bo będziesz czekał na 2 miliony.