Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Potrzebuję porady.
Wczoraj na spacerze spotkałem znajomego. Nie jestem z nim jakoś szczególnie blisko, ale znamy się w sumie od podstawówki.
On niedawno rozstał się ze swoją dziewczyną z którą był jakieś 5 lat. Wyglądało to tak, że on ją namawiał na rozpoczęcie studiów, bo ona się trochę bała podjąć tego kroku. On ją przekonywał że sobie poradzi i wspierał ją w podjęciu tej decyzji. Ona wyjechała do Warszawy i znalazła tam pracę. I teraz przed rozpoczęciem drugiego roku stwierdziła, że taki związek na odległość za bardzo nie ma sensu.
I tak sobie rozmawiamy wczoraj i on mi w końcu mówi, czy słyszałem o jego rozstaniu. Ja potwierdzilem, że wiem o tym i wypaliłem, że jakby chciał pogadać to żeby wpadł na piwo.
Dziś dostałem takiego smsa od niego i w sumie w pierwszej chwili miałem coś wymyślić, że jednak nie dam rady, ale z drugiej strony pomyślałem że może on potrzebuje się właśnie teraz komuś wyżalić, więc napisałem mu żeby przyszedł.
No i tu się pojawia mój problem, bo nie mam pojęcia jak pocieszać gościa po takim rozstaniu? Co mogę mu powiedzieć jeśli to bardzo przeżywa?
Pobierz potatowitheyes - #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski 
Potrzebuję porady.
Wczoraj n...
źródło: comment_163395645638jC5R2w0Ppe8PcgrEFLEX.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@potatowitheyes: moim zdaniem najlepiej coś zróbcie ciekawego, bo gadanie o byłej jest dołujące. Pograjcie w gierkę, pogadajcie o pracy/studiach, powspomjnajcie dawne czasy, zamówcie se jakieś dobre żarcie. Jak będzie się żalił to go wysłuchaj, ale nie ma co na siłe gadać o babach, ani dawać rad, myślę, że on po prostu szuka towarzystwa, bo pewnie się czuje samotny teraz