Wpis z mikrobloga

@AntyLiroy: a ja uważam wręcz, że słusznie bo jakiś Sebuś patol (albo raczej pół-Seba) uruchomi tych parę szarych komórek i nie będzie dla niego wszystkiego takie czarno-białe i być może się zastanowi nad tym co się tu #!$%@?.
@czotoco:

A to nie mogla sama podjąć tej decyzji? To ze ktoś ma prawie 100 lat to nie znaczy ze sam nie myśli. Ja #!$%@? robisz z doroslej osoby dziecko tylko dlatego ze jest starsza :/

rozmawiałeś kiedyś z człowiekiem w podobnym wieku? Bo ja tak i znacząca większość jest dokładnie jak dziecko, tak działa demencja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jozef-dzierzynski: tak moj drogi. Moja "ciotka" miała lat 98. Umysł do końca jak brzytwa. Jedyne co ja ograniczało to... ciało. I to od wielu wielu lat.

Pogladaj sobie świadectwa ludzi którzy przeżyli wojnę - ludzie w podeszłym wieku a często bardziej elokwentni i obyci niż 30 latkowie.

Nawet nie znasz tej kobiety. Generalizujesz bo jest stara.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AntyLiroy: dałem plusa bo też to dostrzegam. Popierałem strajk kobiet w obronie aborcji ale gdy wciągnieto w to homoseksualistów i innych chcących się wyróżniać swoimi orienracjami dewiantów to poczułem że znów dałem się zrobić w #!$%@?. PiS jest #!$%@? ale opozycja jest równie #!$%@? jak PiS. Żygać się chce. Jedyne co potrafią to nasyłać jednych na drugich i tak bez końca.