Wpis z mikrobloga

  • 30
Historia dosłownie sprzed chwili.

Miałem do nadania paczkę, a konkretnie zwrot do Zalando. Dość często to robię więc wiem że sama procedura w punkcie DHL to jakieś 30 sekund - piknięcie skanera na przygotowanej wcześniej etykiecie i wydruk potwierdzenia.

Jako że Lidl jest mi najbliżej tam właśnie się udałem z paczką. Na wejściu podchodzę do ekspedientki wykładającej warzywa i mówię że mam do nadania paczkę.

- A to na pocztę nie mógł Pan pójść?

- No pokazało mi ten sklep jako najbliższy punkt.

- Tylko nam to kłopotu dokłada, proszę iść do kasy i tam panu przyjmą.

Ja lekki szok, jasne że wiedziałem że uczynienie z Lidla placówki pocztowej to tylko pic na wodę fotomontaż i zrobiono to w wiadomym celu (jestem całym sercem za wolnym handlem w niedzielę) ale jak już są punktem pocztowym to jakby wyjścia nie mają xD

Staję w kolejkę, czynna jedna kasa (nad nią faktycznie jebitny napis TU NADASZ PACZKĘ DHL), a przede mną trochę ludzi. Zajęło z 10 minut. Przy kasie pani mówi mi że to nie tutaj i zawoła kierowniczkę która to zajmuje się przyjmowaniem paczek. I zgadnijcie co, przychodzi TA SAMA BABA KTÓRA ROZMAWIAŁA ZE MNĄ PRZY WEJŚCIU XDDD

Wzięła paczkę i zaczęło się czekanie. Czekałem na ten śmieszny kwitek drukowany w sekundę #!$%@? 20 minut, w międzyczasie zdążyłem nauczyć dwie starsze osoby wychodzić ze strefy kas samoobsługowych. Chyba pani chciała mnie zniechęcić do przynoszenia paczek i walnęła sobie przed wydrukiem małą kawkę.

Zgadnijcie kto ma pełno wolnego czasu, często zamawia i nadaje paczki i będzie to robił właśnie tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #logikarozowychpaskow #lidl #problemypierwszegoswiata
Nocento - Historia dosłownie sprzed chwili.

Miałem do nadania paczkę, a konkretnie z...

źródło: comment_1634049247o1i8MMiRSaAo1oWEETvCmF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Nocento: ja chciałem zrobić zwrot paczki z Amazona w żabce. Baba mówi ze jej paczki nie znajduje i ze się nie da. Jadę na drugi dzień do punktu dhl, 2 minuty i po kłopocie. Niedouczeni czy paczki nie zaktualizowało w systemie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nocento: W sumie dzięki Tobie nauczą się to robić w praktyce. Powinni Ci płacić za przynoszenie materiałów do ćwiczeń ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Zgadnijcie kto ma pełno wolnego czasu, często zamawia i nadaje paczki i będzie to robił właśnie tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nocento: żądam kolejnej relacji na mirko !
tak trzeba żyć
  • Odpowiedz