Wpis z mikrobloga

@fexxer: lecącej sztangi i tak nie usłyszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wojtas_elo: @fexxer: no jak wam odpowiada to nie będę was nawracał. ale w większości siłowni jest już puszczana muzyka i moim zdaniem bez jako takiej izolacji to będzie po prostu kakofonia.
@inplaz Kogo Ty chcesz przekonać? Mam kilka par dokanałowych, kilka dousznych, słuchawki nauszne xD Wybieram to co w danej chwili wolę i rozumiem chęć wyboru dousznych.
Edit: nikt raczej nie milczy jak coś się dzieje
@fexxer: no przecież piszę że nie będę nawracał xD jak ci pasuje to cieszę się twoim szczęściem.
ogólnie też wolę douszne ale akurat na siłowni słabo się sprawdzają. ale to tylko moja opinia a nie dogmat
@inplaz Kolega pisze, że nie chce izolacji to mu rzucasz, że izolacja lepsza. Kwestia wyboru i tyle. Obecnie polecane słuchawki douszne w kwocie nawet 100-150zł potrafią całkiem przyjemnie zagrać. Ogólnie dokanałowe w tej samej kwocie potrafią zagrać po prostu lepiej, ale nie każdy może używać doków i nie każdy chce.
@fexxer: budżet 100-150ziko, nie wymagam wiele jedynie żeby był bluetooth, dobrze się trzymały na uszach i miały przyzwoitą jakość, a audiofilem nie jestem więc niech po prostu nie brzmi jak jakiś tani chińczyk
@fexxer: spoko wariacie nie gniewaj się już.
btw skoro jesteś tak obeznany w temacie to jakie douszne (nie dokanałowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)) tws za 300-400 polecasz?
@inplaz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie będę świrował, polecam stronę scarbir.com. Sprawdzam z niej póki co topkę z budżetowych słuchawek do 25$ i 50$ i na razie nie trafiłem na nic słabego. Naście modeli za mną i stąd mam jakieś tam zaufanie do tego, co tam się znajduje.
@Wojtas_elo: Wiesz ile warte są te opinie? Dla mnie nic, bo one są pisane przez każdego kto chce coś napisać, a najczęściej piszą Ci, którzy wiedzą najmniej :D 78 opinii z czego pewnie 50% to "mam, polecam" no dzięki bulwo xD