Wpis z mikrobloga

@palkens: czyli możesz liczyć na VAT + cło, czy już od razu zapłacone? Bo dodatkowe 28% ceny robi różnicę (vat 23% i 4.9% cła na zabawki plastikowe)?
Oraz gówniane pakowanie i potencjalne zniszczenie całości po drodze?
Do tej pory zamawiałem 3 razy
45zł
391zł
329zł <- w drodze

ani razu nie miałem dodatkowego vatu cła itd i pakowanie było ok (nie jak al.to ale nie zniszczone)

Jak ktoś chce na inwestycję to pewnie trochę strach, ale do składania?
@palkens: @sekinoau: no dla mnie ważna jest jakość dostarczonego kartonu, a wcześniej otwarty zupełnie dyskwalifikuje taki sklep - nie mam zamiaru teraz przeglądać zawartości i sprawdzać, czy wszystko jest na miejscu.
A masa takich komentarzy (o otrzymaniu otwartego opakowania) jest widoczna pod wskazanym linkiem
@sekinoau: no to miałeś farta. Ale tutaj na tagu było sporo zdjęć zestawów z tego sklepu (jak się pojawił jakiś czas temu) i zdjęcia nie zachęcały do kupna. Pudełka otwarte albo pogniecione do tego stopnia, że klocki się ze środka wysypywały. Pamiętam też zdjęcie jednego dużego zestawu Technic (chyba 42110) z dziurą na froncie tak wielką, że można całą dłoń wsadzić. Wszyscy mówili o braku dodatkowego kartonu zabezpieczającego i w najlepszych
@janusz_mustermann: przecież nikt nie powiedział, że to polski sklep. Pytałeś czy scam, czy nie - więc ci odpowiedziałem, że nie. To jest sklep podobno jakiegoś oligarchy rosyjskiego - bliskiego ziomeczka Putina. Jest zarejestrowany w Rosji dlatego masz adres rosyjski. Ale paczki normalnie wysyłają