Wpis z mikrobloga

#forzahorizon4 #forzahorizon3 #thecrew #gry
Hej, chciałem sprawdzić Far Cry 6, kupiłem abonament Ubisoft, przy okazji pościągałem inne gry, w tym THE CREW 2, nawet fajna, taki odmóżdżacz do grania padem i oglądania serialu na drugim monitorze, co polecacie do karty GTX 1060 6GB/ Ryzen 2600x? Chyba seria Forza Horizon?
Która część?(widzę piątka wchodzi za miesiąc) mam Xbox Pass cośtam Ultimate za złotówkę, to bym sobie pograł w FH4, ale w abonamencie jest tylko wersja podstawowa, duża różnica między wersją pełną a podstawową? można jakoś te brakujące auta/trasy wygindować?
Co jeszcze byście polecili z takich arcadeowych? Mam Asetto i Drive rożne części, ale to już bardziej pod kierownicę(Mam zestaw, ale tu chcę coś pod pada jak pisałem).
Widzę w tym Xbox abonamencie jakaś Forza Lego... Foza Horizon 3, trochę tego jest, ogólnie co bardziej polecacie, The Crew 2, czy FH4/FH3?

Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #forzahorizon4 #forzahorizon3 #thecrew #gry
Hej, chciałem spra...

źródło: comment_1634159382y8mBusKB5CDGbExBnUbXRc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RabarbarDwurolexowy: ja nigdy nie kupuję dlc do Horizonów, samochodów i tak jest dosłownie od #!$%@? - kilka więcej nie robi mi różnicy. Pobieraj śmiało, choćbyś miał grać tylko do czasu wyjścia piątki. Do zobaczenia na ulicach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy:
fh4 a jak wyjdzie to 5 w ciemno :P
The crew niestety skonczylo sie na 1 czesci, ale tam tez niestety grind odbieral radosc z jazdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a w FH, aut zdobedziesz setki, a jak juz nawet sie znudzi to zawsze jest do czego wracac, czy to nowe pojazdy dodadza w misjach tygodniowych czy to z nudy sobie bedziesz chcial po mapce podriftowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RabarbarDwurolexowy: mam ryzen 5 1600 i gtx 1060 fh4 prawie na maksymalnym śmiga, świetnie zoptymalizowana gra, jedynie pamiętaj by na ssd grę zainstalować bo hdd nie wyrabia. Ogólnie jeszcze z takich gier polecam nfs heat, przyjemnie się gra a z totalnie arcadowych carx drift polecam
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Forza Horizon 3 bardziej mi się podobała, ale oficjalnie już jej nie kupisz, bo została wycofana z dystrybucji z powodu wygaśnięcia licencji. No chyba, że kupisz klucze w nieoficjalnej dystrybucji, ale pewnie będą drogie. W abonamencie Xbox nie ma dodatków DLC do FH4, musisz je dokupić. Poza masą nowych samochodów dodają dwie mapy, świat LEGO i wyspę Fortune. Z innych arcadowe'ych ścigałem zerknij jeszcze na serię Need for Speed. Tyle
  • Odpowiedz
@Zales360: @tomek_27: @Devcio: @dracul: @Desolator: Dzięki za tipy i opinie, trochę się wkurzyłem, wziąłem game pass na próbę, próbuję zainstalować Forza 4... błąd 0x80070005, no co jest, patrzę w google, a tam dosłownie setki wpisów z tym błędem, biedni pracownicy Microsoftu robią kopiuj wklej metody, po 10 różnych metod, a na koniec dopisek ze prawdopodobnie nie zadziała i proponują reinstalację systemu.
Bład jest zbiorczy, ale w tym
  • Odpowiedz
@Desolator: tak, tak, traz do mnie wraca, masz rację, pamiętam że takie lasy fajne były, ala tropikalne, pustynie też były ciekawsze, plus bardziej realistyczne, bo w UK(czwórka w UK się dziej?) pustynia zaraz za miastem to trochę dziwne, nawet w jak na arcade'ową grę. The Crew 1/2 widać że w pewnych miejscach słabsza/inna niż FH, ale sam pomysł na pomniejszoną wersję USA ciekawy.
  • Odpowiedz
@Devcio: właśnie z tym też są problemy, jak Ci wyskakuje ten błąd że nie można na D, to i z przeniesieniem jest też problem, połowa tych wątków to właśnie ludzie którzy się zmądrzyli i zainstalowali na systemowym jak nie mogli zainstalować na D, niby można przenieść(jest opcja), ale po chwili wyskakuje ten sam błąd (najczęściej 0x80070005, co jest mega mylące, bo to także błąd od aktualizacji[wiele znaczeń], więc Google jest dosłownie
  • Odpowiedz