Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw
#wzrost
#blakcpill

Wkurza mnie to gadanie, że kobiety zwracają uwagę na charakter. To bujda. Kobiety lecą głównie na wygląd, a osobowość jest dodatkiem.
Inaczej mówiąc koleś, który podoba się dziewczynie z wyglądu może mieć bardzo przeciętny charakter, a nawet mocno średni - byle mocno nie był słaby i to tyle.
Przecież widziałem wysokich patusów - dresiki, fajka, piwko, żadnych zainteresowań,takie płytkie chłopaki, no i co? W laskach przebierają.
Znam normalnych, miłych, ułożonych, z zainteresowaniami, którzy fizycznie nie powalają i co? Są sami. Zaraz pewnie jakaś laska napisze - nieprawda dla mnie najważniejsze jest to jak się dogaduję z chłopakiem i może mieć 185 i twarz modela, ale jeśli nie będzie miał fajnego charakteru to go oleję.

Spoko, tylko ile jest takich dziewczyn? Dlaczego co raz więcej normalnych, zwykłych facetów ma problemy z randkowaniem? Bo laski co raz bardziej lecą na ciacha.
Pewnie niektóre napiszą "zamiast marudzić idź na siłownię". Tylko że laski mają makijaż, który dodaje im urody, faceci z gęby się nie poprawią. Laski szybciej zbudują fajną sylwetkę, wystarczy by w miarę były szczupłe, a facet zanim zbuduje masę mięśniową to potrwa dłużej niż lasce zrzucenie paru kg.

Inaczej mówiąc przeciętny koleś z wagą poniżej 70 zanim zbuduje mięśnie i nabierze masy to laska o wadze 63kg 100 razy zrzuci te 8kg.
Poza tym faceci poniżej 170 są niewidoczni dla dziewczyn - filigranowe szukają bardzo wysokich, a dziewczyny wysokie też wysokich.

Ja uważam, że w świecie randek wygląd ogrywa kluczową rolę. ile to jest związków gdzie atrakcyjny, wysoki koleś jest dupkiem, a laska i tak z nim jest, a fajny facet, który jest jej kolegą i zawsze może na niego liczyć ma problem ze znalezieniem dziewczyny

najgorsze, że taki patus, nic nie musi robić i ma randki, seks, lody, a zwykły chłopak ma problem by w ogóle się z jakąś umówić

i nie piszcie, że grubsze dziewczyny mają też problemy z randkowaniem bo to nieprawda. Znam takie dziewczyny i każda miała już X związków za sobą.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61681f4b820612000adcb33b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 39
@Xenomorph_666: tyle, że kobiecie nic po wyglądzie, jeśli facet będzie kompletną nieporadną sierotą życiową xD prędzej czy później straci nim zainteresowanie właśnie z tego powodu, nawet jeśli będzie to chad 190cm, tak jak też tutaj większość sugeruje, że kobiety tylko za takimi się oglądają xD
to faceci są bardziej podatni na patrzenie na wygląd i szukają sobie baby maskotki, która ładnie będzie wyglądała u boku - on będzie dbał o wszystko
@Mlody_jeczmien: @mogadishu: ja kojarzę typka ode mnie z miasteczka. No z wyglądu takie 9.5/10 idealny przyklad chada oskarka, ale mega nieogarnięty. Taka ciapa trochę, nic nie ogarnia w życiu poza wożeniem sie z kumplami autem i "robieniem interesow", z ktorych nic nie wychodzi. Byl z laska tez 8-9/10 i zostawila go po roku. Od tamtego czasu nie udaje mu sie z nikim związać. I nie bylo tak, ze nie ruszyło
OP: @Tigermass

no dobra, ale przynajmniej miał randki i jakieś związki. Fakt na dłuższą metę był olewany, ale jakieś kontakty z laskami miał. A co szary chłopak może zrobić jak nie dostaje nawet szansy na spotkanie. Widzisz różnicę? Koleś miał randki, seksy, związki tylko że potem dostawał kopa. Taki niski koleś poniżej 170 to nie ma szans pójść na randkę z miarę atrakcyjną dziewczyną.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
@AnonimoweMirkoWyznania:

Przecież widziałem wysokich patusów - dresiki, fajka, piwko, żadnych zainteresowań,takie płytkie chłopaki, no i co? W laskach przebierają.


Po pierwsze to nie wiadomo czy przebierają. Rzeczywistość za zasłoną moze wyglądać o wiele mniej ciekawie.

Po drugie to co napisałeś wskazuje na właśnie dobry charakter w tym kontekście.
Dobry charakter do podrywania kobiet to:
-agresja wobec slabszych, zwłaszcza mężczyzn
-umiejętność wykorzystania, poniżania i manipulowania innymi
-atencjonizm, socjopatia, egocentryzm

Jaki typ charakteru
Taki niski koleś poniżej 170 to nie ma szans pójść na randkę z miarę atrakcyjną dziewczyną.


Dalem 9.5/10 bo koles mial pewnie nie wiele wiecej niz te 170cm ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale myślisz, ze to przez to byl olewany? XD
@mogadishu: I to już wystarczy, żeby mnie obrażać? Sam fakt, że z jakiegoś powodu mam inne zdanie niż ty? Nic o mnie nie wiesz, a mimo to bardzo łatwo przychodzi Ci wyzwanie mnie. Nie wiem, może robisz to w wyniku emocji, które budzi w tobie ten temat więc nie zamierzam Cię oceniać, ale nie ukrywam, że nie podoba mi się to. Według mnie twoje obserwacje mogą wynikać z poniższych rzeczy.
-