Wpis z mikrobloga

Mirki mam rozkminę. Dwa mieszkania na #slask: jedno w Tarnowskich Gorach, 400k za 70m2 w ladnej inwestycji ale TG to skrajnie daleko i miałbym do pracy ponad 1h jak nie 1.5h w jedna strone, ponad 60 km najszybsza droga ale za to piekna okolica i ladna inwestycja, drugie mieszkanie Kato, rynek wtorny 430k ok 50m2 w nowym budownictwie, okolo 15 minut od roboty. Co byscie brali?
#mieszkania #nieruchomosci #katowice
  • 22
@zoltybanan: No właśnie nie, miałem równe 20 minut do pracy zanim wyprowadziłem się do rodziców... ogólnie podróż powyżej godziny jest już skrajnie męcząca. Tylko, że niestety tak: Tarnowskie Góry to bardzo ładna inwestycja, można nazwać domy dwurodzinne a w Kato jednak 4 piętrowy blok w miarę nowy. Ale znowu dojezdzac godzinę przy tak szalejących cenach paliw to dramat, a do tego z Kato miałbym rowerem 40 minut w razie w jakby
@Sl_w_k_1: no tak, dalej są miastem. To jest aglomeracja, tu wszędzie jest blisko. Ja nie wiem, gdzie OP ma tę robotę ale w 1.5h to z TG da się zajechać na lotnisko Balice albo i do centrum Krakowa bo znajomi tak czasem jeżdżą. Albo ta inwestycja to nie są TG tylko jakaś wiocha na skraju powiatu a OP nie wie, którędy tam jeździć.
@RussianBoi2: paanie, 30 minut na dojazd do pracy już jest męczące, szczególnie jak potrafi wzrosnąć o drugie tyle przez byle wypadek, złą pogodę czy cokolwiek innego. Jakimś trambajem jeszcze pół biedy, ale jak to by miało być samochodem to ić pan w wuj xd
@RussianBoi2: jak masz jezdzic 5 dni w tygodniu to nie, ale jak 3, 4 dni w tygodniu i jest dobra spokojna droga to spoko. Ja tak jezdze mam godzine w jedną strone, droga na czilku dwupasmowa autostrada/ekspresowa, można posluchać muzyki, podcastow. Ale jakbym miał sie tłuc jednopasmowa krajówką to słabo.