Wpis z mikrobloga

Siemanko, teraz pytanie na serio do wykopków.
Mam 28 lat, nieżonaty, niedzieciaty, pracuje fizycznie za nienajgorsze pieniądze (takie, że da się odłożyć z 500 zł na miesiąc) przy normalnym życiu.
Teraz pytanie.
Co mogę dostać od państwa ?
Pytam tu o wszystkie ulgi od zwrotów podatkowych za umowę internetową po jakieś zajebiste doinwestowania na rozkręcenie interesu.
  • 17
@Headenden: pewnie nic, dziś rano mijałam swoich sąsiadów 6 wielkich toreb zakupowych od mopsu, do tego 500+ na 3 dzieci i na jedno dodatkowe 1k przez rok, zasiłki dla bezrobotnych. Darmowe ubezpieczenie...
Codziennie pijani, codziennie krzyki w mieszkaniu, gdzie najstarsze dziecko ma 4 lata, najmłodsze 3msc..

A, no i tak wygląda co trzecia rodzinka na mojej patodzielnicy
@wonsz337: nie no robię na legalu, firma wiadomo czasem coś na lewo zrobi czyli jakąś fuszke trzeba zrobić ale przecież nie będę pisał faktury na 300 zł bo mnie kierownik wyśmieje. Co do picia to mogę, nie muszę, bardzo prosze, nie odmowie jeśli to ma mi pomóc wyżreć z tego pięknego kraju jakiś grosz.
@czykoniemnieslysza Dotacje z urzędu pracy nie są przyznawane także osobom, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku bez uzasadnienia odmówiły przyjęcia propozycji zatrudnienia

Czyli już jestem skreślony na starcie.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-dotacje-z-urzedu-pracy-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej

Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły to mogę weryfikować na bieżąco czy jest szansa dla osób w podobnej sytuacji życiowej.