Wpis z mikrobloga

@hnsolo wygląda jak atopowe zapalenie skóry ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam wizytę u dermatologa który ma większe doświadczenie niż jakiś randomowy wykopek ((oo))
całe życie cierpię na atopowe zapalenie skóry, pewnego dnia zrobiło mi się takie coś na palcach. myślałam, że to właśnie ta przypadłość, ale okazało się, że to alergia na coś zupełnie innego. maść ze sterydami pomaga ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak jak mireczki mówią, idź do dermatologa czym prędzej i nie drap
@hnsolo tylko na jednym palcu? Ja miałem na dłoniach i stopach. To chyba bostonka. Ropne bąble które swędzą i pieką. Później po kilkunastu dniach schodziła mi skóra jak z jaszczurki. Tyle ja miałem ciężki przypadek bo wysoka gorączka i angina.
@hnsolo: Miałem takie samo w tamtym roku. Też zapytałem na wypoku i wszyscy HUUUURRR DUUURR DO LEKARZA, DEBILU CO TUTAJ PYTASZ IĆ DO LEKARZA itd.

Po dwóch tygodniach nie było śladu i do dzisiaj nic podobnego mi nie wyskoczyło XD

W Twoim przypadku może jest inaczej skoro to Ci "nawróciło", także IDŹ DO LEKARZA, A NIE NA WYKOPIE PYTASZ TYPIE!