Wpis z mikrobloga

Co za uszaty bezczelny oszust. Buhaha. Na gniocie sprzed 40 minut się fafluni: "Mam wam teraz z du.py wyjąć paragon?" "Ważny jest paragon?" Tak Uszatku. Ważny jest paragon, bo to nie za swoje kupujesz, tylko za kasę od wizów i to jest twój obowiązek. Jakoś przy kuchence 5 razy pokazywałeś paragon. Przy pędzelkach i bzdetach też. A tu nagle "telefon mi padł i nie nagrałem jak kupowałem"... "Akat nie mam paragonu" inne rzeszy? Tak to możesz Kobrę w chu.ja robić. Jakbyś kupił, to byś 5 razy nagrał paragon. Od tego zacząś, że rowerek jest UŻYWANY i to widać mitomanie. Kwinto już cię wyjaśnił. Oszukałeś własne dziecko. Nie wpłacajcie temu egoistycznemu bydlakowi donejtów wizowie.

#bonzo
  • 7
@Czopelka-golubiew: te dwa chciwe #!$%@? mają #!$%@? w to dziecko, przejebia kasę z dolnejtow na czypsy, kabanosy, kapucina, tytoń dla Korby i reszta tego gówna. Dziecko dostanie rowerek że śmietnika. Ty #!$%@? Tajgerze teraz to nas obrażasz pokraku #!$%@?, bo Amelka pytała się co dostanie od widzów, a ty uszaty ulungu dasz jej w naszym imieniu TOTO ze śmietnika?
Pamiętaj zgierski peju, że karma wróci ze zdwojoną siła za krzywdzenie własnego
@Czopelka-golubiew Najgorsze że Kobra jest taka sama, tylko szuka okazji by wyciągnąć kasę od Tigera tak by ciągle mogła siedzieć na tyłku. Pogra w Simsy, strzeli w uszy swego męża a na kolację opierdzieli frytki na oleju. Małą przypnie do fotelika, puści jej "Świnkę Peppę" i to tyle z jej matczynych obowiązków.

Jak Gnik traktuje córkę pokazało 1000 złotych od Wuwunia które przepierdzielił na głupoty, to egoistyczna uszata małpa która tylko czekała