Wpis z mikrobloga

@gosciu82: Dzięki temu możesz zyskać dużo więcej. Jeżeli będzie to dla ciebie lekcją i dzięki temu nie popełnisz tego błędu w przyszłości tracąc więcej, to na tym shorcie zarobiłeś.

Wszyscy sprzedacie w #!$%@? za tanio i będziecie żałowali. Nawet ja sprzedam za tanio
  • Odpowiedz
Gdy się już dopełni to każda cena w fiatach będzie nieadekwatna.


@sheeple: To jest bardzo wysoki poziom rozumienia konsekwencji jego wzrostu. Tu nikt nie załapie tego :D
Ale podooba mi się że są ludzie którzy rozumieją że wycena BTC do fiata przestanie kiedyś być miarą zmiany wartości odzwierciedlającą jego faktyczną cenę.

Trzeba będzie posłużyć się czymś innym. Index BigMaca? :D
  • Odpowiedz
@gosciu82: Podlicz sobie ile wpakowałeś przez ten czas, po jakiej cenie i sprawdź ile być dziś był do przodu i ile straciłeś. Spekulacja nie ma nic wspólnego z inwestycją w niego. Nie tylko tracisz pieniądze, ale i czas przez który możesz hodlować. To podwójna stara i w przyszłości przy wyższej cenie to zrozumiesz, że nie tylko straciłeś pieniądze, ale i czas na skorzystanie z najlepszej inwestycji. W przyszłości nie będzie drugiego
  • Odpowiedz
@gosciu82: Nie możesz przewidzieć wyceny krótkoterminowo. Nie ma ku temu żadnych podstaw. Jedynie długoterminowo. I to bardzo długoterminowo. Tradując krótkoterminowo masz 50/50 szans ale i tak będziesz tracił, ponieważ stosunek strat do zysków rośnie wykładniczo z ich wielkością.

Starta 20% - Musisz odrobić 25%
Strata 50% - Musisz odrobić 50%
Strata 90% - Musisz odrobić 800%
Strata 99% - Musisz odrobić 9900%

I w drugą stronę:

Zyskasz 50% - Wystarczy że
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: #!$%@? potrzymam to jeszcze , może zaniesie się na korektę , tak czy siak tak jak mówiłem mam dokupione trochę btc więc jak #!$%@? to i tak zarobię, nie będę całkiem #!$%@? na zero...
  • Odpowiedz
@Hohaj: Ja zniechęcam do hazardu, ale jeżeli musisz, to nie ma lepszej platformy z wygodniejszy UI i silnikiem niż Bitmex.

Poza tym bitmex nie może zostać zhackowany. To nie giełda, nie realizuje wypłat automatem, bo nie musi, tylko raz na dobę wszystkie jednocześnie. Podpisywane offline multisigiem przez ludzi. Możesz się włamać na giełdę, ale nie możesz z niej nic wypłacić. Po prostu nie ma hot walletów, czyli portfeli online.

Na dodatek
  • Odpowiedz