Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KOSA1337: o kolego z nieba spadłeś. Chodzi konkretnie o ten gres https://m.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-na-sciane-i-podloge/plytki-ceramiczne/gres/gres-szkliwiony-morella-crema-60-x-120-egen,p583049,l233.html #!$%@? wszystkie pękają w pół przy cięciu.Bylem nawet u kamieniarza i na maszynie za kilkadziesiąt tys też mu jebła. On twierdzi że to wada. Jesteś wstanie się dowiedzieć czy ludzie się skarżą na nie lub na inne tego typu? Mi baba w rekamacji powiedziała że nikt nigdy nie zgłaszał takich reklamacji. Sam ciąłem i fleksem i maszyną do cięcia
@Megasuper: z tego co kojarze to jest dosyc nowy gres. Moze z miesiac ma. Przynajmniej my mamy go na sklepie od 2 tyg. Z tego powodu nie mam zupelnie informacji zwrotnej od klientow o jakosci gresu... porobic zdjecia ze z wielu zrodel cieto gres niech wysylaja zdjecia i info do produntra ewentualnie krzycz i badz zly popros kierownika dyuzurnego. Ugrasz zwrot czy reklamacje :)
@Megasuper: bardziej jakies odpryski na szkliwie parti danej... pojedynczo od klientow slyszalem ze plytki sa kruche. Ale to bylo w wiekszosci od plytkach za 25 zl z m2. Wiesz my mamy 70 sklepow ja pracuje w jednym. Nie zawsze cala partia moze byc jebnieta itp.