Wpis z mikrobloga

Czy w androidzie jest już zainstalowana latarka? Jedynie głosem mogę ją włączyć (co nie działa w trybie samolotowym). Szukam, ale nigdzie nie ma żeby włączyć ręcznie. Pobierać z google play nie chcę, bo tam trzeba opcję płatności dodać i nie chce przypadkiem czegoś aktywować, żeby mi kasę ściągali.

Da się skądś indziej pobrać? Z dobreprogramy też przekierowuje na google play.

W tym dziadostwie nie ma nawet w opcji alarmu, żeby ustawić na konkretną datę tylko trzeba oddzielną aplikację do tego ściągać.

#smartfon
  • 12
@7160:

Pobierać z google play nie chcę, bo tam trzeba opcję płatności dodać

Nie trzeba.

nie ma nawet w opcji alarmu, żeby ustawić na konkretną datę tylko trzeba oddzielną aplikację do tego ściągać

Nie trzeba. Możesz to ustawić w kalendarzu, w aplikacji "Zegar" niekoniecznie. Ale od tego jest system operacyjny, aby nie musiał mieć wszystkiego wbudowanego i w razie potrzeby móc użyć innej aplikacji, która bardziej odpowiada własnym potrzebom.
@7160:
Cierpliwości. :)
Pierwszy kontakt ze smartfonem - a trochę na to brzmi - wymaga nauki. Później, gdy będziesz już intuicyjnie wiedzieć gdzie jakiej opcji się spodziewać, będzie już łatwo.

nie trzeba dodawac metody płatności

Trzeba

To, że sugeruje i zachęca to nie oznacza automatycznie, że trzeba. Nie trzeba.

Zegar, janosik, chrome, kamera, sklep play, ustawienia, google - latarki brak

To zainstaluj aplikację latarkę, np. tą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.flashlight Nie ma reklam, mikropłatności.