Wpis z mikrobloga

Chciałem w rozsądnym budżecie kupić bezprzewodową klawiaturę mechaniczną i wybrałem model Redragon k530 white, która łączy się po bluetooth.
Totalne gówno, delay podczas grania w New World taki że klikam W to chłop za sekunde dopiero mi zaczyna biec. Po zminimalizowaniu na przeglądarke zacząłem pisać i tak samo, po paru sekundach pojawia się tekst.
Już zrobiłem zwrotkę na ME z związku z 14dniowym prawem zwrotu i szukam czegoś innego, ale tu pytanie.
Czy takie działanie to bolączka wszystkich klawiatur na Bluetooth czy może tylko ten model jest jakimś badziewiem ?
Ktoś ma albo poleca coś do ~300zł żeby dobrze działało. Znalazłem jeszcze inny model tej firmy czyli K607 APS Pro, który ma nadajnik na 2,4GHz, może z tym byłoby lepiej ? Pozdro 600 na rejonie
#komputery #klawiaturamechaniczna #pcmasterrace #gaming
  • 8
@potezny_konfederata: miałem ją podłączoną do laptopa, który jest do 1m od klawiatury. Wiem, że jest bluetooth na 2,4GHz ale tamta ma osobny nadajnik na USB więc może będzie to działać lepiej.
@Bugz: nie wiem jak bluetooth ale G915 w grach się sprawdza i nie ma laga. Tanie logitechy z unifying też działały. Podobnie myszki. Także 2.4GHz jako takie złe nie jest.
@keton22: narzeczona ma logitecha takiego z touchpadem na ten nadajnik 2,4GHz i nie ma najmniejszego problemu, 0 delay i myślałem, że skoro bluetooth też działa na 2,4GHz to nie będzie problemu no ale jednak