Wpis z mikrobloga

Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

Lekki zarys mięśni- sylwetka jak u Cristiano Ronaldo

Zaradny- ma mieszkanie po starych, samochód i pracę co najmniej 15 k netto miesięcznie

Nie szukam ons- wybawiłam się już na wielu bhutazach, więc średniacy mnie nie interesują. Oczywiście dla czada oddam się cała bez mrugnięcia okiem.

Jestem po przejściach- mam trójkę kaszojadow, każde z innym mężczyzną i żaden z nich nie płaci alimentów.

Szukam stałej relacji- Szukam betabankomatu do utrzymywania mnie jak i moich bombelkuw. (Nie dotyczy Czadów).

Uwielbiam czytać książki- jakieś romansidła i gównoksiazki typu 50 twarzy Greya XDDDDD

Uwielbiam podróżować- nigdy w życiu nie wydałam ani grosza na podróże, wszędzie gdzie byłam na wycieczkach to dzięki moim sponsorom- Oskarkom lub Beciakom. Raz byłam na wakacjach w Katarze, gdzie jadłam wiadomo co za kasę arabskich szejków.

Nie piszę pierwsza- (nie dotyczy Czadów)

Jeśli już dałeś like, to napisz- p0lka zdaje sobie sprawę z upływającego terminu przydatności jej ciała i zaczyna usilnie szukać chociaż jakiegoś Mirka 5/10, bo 500+ i zasiłki z mopsu nie wystarczają już na cotygodniowe robienie hybryd u paznokci i Winstony niebieskie. Przydałby się jakiś beciak.

Mam chłopaka, a tu na Tinderze szukam jedynie przyjaciół- Złapałam normika, ale on jest jakiś taki nudny. Ja potrzebuję się wyszaleć w życiu. Szukam CZADA albo jakiegoś bogatego Oskarka.

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
KRZYSZTOFDZONGUN - Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśnion...

źródło: comment_1634469869JMENQrxB5SgGwHsUJxavDx.jpg

Pobierz
  • 82
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Stabilność- poza ponadprzeciętnymi dochodami, ewentualny "partner" ma mieć minimum 100k oszczędności na koncie żebym nie odczuła jak straci pracę i miała czas na znalezienie kogoś innego

Moja pasja to (wstaw coś, co lubi wielu mężczyzn) - nie mam aż tak dobrego wyglądu, więc muszę czymś nadrabiać, dlatego zapoznałam się z kilkoma hasłami z jakiejś dziedziny żeby udawać, że mam coś więcej do zaoferowania
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: To ja dla kontrastu kilka pojęć ze słownika męsko-polskiego:

Czym się zajmujesz? = Jak pracujesz na kasie w sklepie, a Twoją pasją są podróże to znak, że jesteś materialistką, która szuka bankomatu. Tym pytaniem sprawdzam, czy dobrze zarabiasz i czy masz pasje, które nie są typowe.

Ja nie mam oczekiwań, chce tylko, byś nie była gruba = Mam oczekiwania jak każdy, ale udaję tego lepszego, który nie stawia warunków jak
Czy ja napisałam coś niezgodnego ze stanem faktycznym?


@aniol_nie_kobieta tak np to

Gruba = Każdy kilogram powyżej 50, nawet jak masz 1,80 wzrostu :-) Ewentualnie każda figura, która nie należy do figury modelki.


Wyobraz sobie ze mozna cwiczyc na silowni a wtedy waga idzie troche do gory bo miesnie sa ciezsze od tluszczu

Ja nie mam oczekiwań, chce tylko, byś nie była gruba = Mam oczekiwania jak każdy, ale udaję tego lepszego,
@aniol_nie_kobieta: Nie uważasz że to bezsensu? Na jakiej ku4wa podstawie zarzucasz tą wypowiedz?!

Czym się zajmujesz? = Jak pracujesz na kasie w sklepie, a Twoją pasją są podróże to znak, że jesteś materialistką, która szuka bankomatu. Tym pytaniem sprawdzam, czy dobrze zarabiasz i czy masz pasje, które nie są typowe.


Ja nie mam oczekiwań, chce tylko, byś nie była gruba = Mam oczekiwania jak każdy, ale udaję tego lepszego, który nie
@przegryw162cm: To nie chodzi o kwestię wagi (bycia grubym), a o to, że twierdzicie, że tylko takie jedno wymaganie stawiacie. Prawda jest taka, że macie oczekiwania, jak każdy inny (i nic w tym złego) co do twarzy, włosów, ogólnie ciała. Tylko nie mówiąc o tym głośno, chcecie usilnie robić z siebie tych lepszych i przy okazji dyskredytować wszystkie kobiety, które ośmieliły się mieć jakiekolwiek preferencje. Dlatego jak widzisz - nie napisałam
Wystarczy, że jakaś delikwentka nie jest chuda, ma normalną figurę to w komentach dostaję metkę: "ulanej lochy".


@aniol_nie_kobieta mozesz wrzucic taka przykladowa fote? Tylko w staniku i stringach bo w duzej koszuli i spodniach to kazda ma

normalna figure


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyście pisali otwarcie: "Chcemy ładną kobietę, z uroczą twarzą, szczupłą" i przy okazji nie najeżdżali na kobiety, które piszą, że chcą "wysokiego, szczupłego faceta" to
@przegryw162cm: Tutaj często są takie foty, z pewnością je widziałeś, jeśli przeglądasz tag ;-)

Być może Ty nie najeżdżasz, również uważam, że to normalne, bo nie da się być z kimś, kto nam się nie podoba. Nie zmienia to jednak faktu, że wielu z was robi takie najazdy i mianuje kobiety z jakimikolwiek wymaganiami mianem "Polek, księżniczek, witaminek".

Ok, kobiety w wielu przypadkach mogą chcieć wysokiego faceta, ale to nie oznacza,
również uważam, że to normalne, bo nie da się być z kimś, kto nam się nie podoba

Zresztą jeśli laska tylko przez taki pryzmat ocenia potencjalnego partnera to w mojej opinii ma dość płytkie myślenie, a od takich osób lepiej trzymać się z daleka


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) cos sie kloca te 2