Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Robstar: u mnie uszkodzony cały tył auta plus nie zamyka się bagażnik. Kolega mówi ze więcej jak 2k za auto mi nie dadzą. A ja za 2k takiego samego do kupienia znaleźć nie mogłam. Bmw seria1 2010 :/
@Robstar: ok tak będę robić. A jak długo się czeka aż zabiorą mi auto, albo przyjedzie ktoś je obejrzeć. Bo kolizja była 13.10 do ubezpieczalni zadzwoniłam na drugi dzień, i póki co cisza.
@Eyan 13 był w środę, no to w poniedziałek już ktoś powinien się z Tobą skontaktować, a jak nie to musisz dzwonić do nich. Sprawdź sobie jeszcze spam na email czy nic nie dostałaś z instrukcjami.
@Robstar: tylko wypożyczalnia aut wysłała mi e-mail ze dostanę auto na koszt ubezpieczyciela sprawcy, ale dopiero jak auto zabiorą mi do naprawy, ponieważ z ich wiadomości wynika że auto jest dobre do jazdy. Tylko że jak dzwoniłam do ubezpieczyciela to nie wiedziałam jeszcze że jak otworze bagażnik to już go nie zamknę
@Eyan Rozmawiałem właśnie z kumplem i mówi że powinni Ci przysłać sms/mail z informacją jaki garaż (do wyboru więcej niż jeden) będzie naprawiał auto i Ty sobie wybierasz warsztat. Kontaktujesz się z nimi i wtedy ktoś przyjeżdża i zabiera auto. Później rzeczoznawca stwierdza czy auto będzie naprawiane czy nie. Nie masz na to wpływu. Jeżeli auto nie będzie naprawiane to oferują Ci pieniądze za samochód z możliwością wykupu auta za 20% wartości