Wpis z mikrobloga

Podawajcie mądrości życiowe, którymi karmili was starzy, a mimo tego ze skoro was nimi karmili to dobrze wiedzieli jak działa świat, to nie przyszło im do głowy ze tworzenie nowych ludzi to zły pomysł. Ja zaczynam:

-życie jest ciężkie
-życie jest niesprawiedliwe
-nikt ci nie pomoze, o sam musisz wszystko zadbac
-każdy czasem cierpi
-starość jest przesrana

#antynatalizm
  • 23
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Pfft, te są naprawdę dobre. Mnie uczyli: "uczciwością i pracą ludzie się bogacą" i "słuchaj się starszych bo starszy zawsze mądrzejszy". A świat działa jak działa i ludzkie ciała też działają jak działają. Spójrz na Wykopków, większości też tylko dupy i ruchanie w głowie. Jesteśmy workami mięsa kierowanymi przez hormony.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69 nie tylko ty tak masz (odpowiedź na to że mam lęki)
teraz się trzeba trochę pomęczyć żeby potem mieć lżej (o pracy a raczej tyranii w swoich latach 20 i 30 żeby potem móc kupić dom)
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: ciągle mi truli dupę bym się uczył, tylko wg nich to polegało na wkuwaniu historii biologii etc a ja siedziałem i napieprzałem w Borland Delphi przez co mieli ból dupy że ja ciągle w tym komputerze siedzę zamiast się uczyć xD
  • Odpowiedz
@FulTun: @ZygoteNeverborn: @NPC2137: @szzzzzz: @Opportunist: @Pojzon: @Fortis_: @Niekolega: @Masuq0: @diogene: @kocia_mordka: Odpowiadam zbiorczo bo nie chce mi się pojedynczo, a wydaje mi się, że nie wszyscy zrozumieli o co mi chodzi. Oczywiście wszystko co tam napisałem to prawda, ale skoro sami tak twierdzą, to po co robili sobie dzieci? Ja nie mam zamiaru robić sobie dziecka, żeby później musieć mu mówić,
  • Odpowiedz