Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu Łoniaka, tymczasem wszystkie laski twierdzą, że jest w ich typie. Ostatnio Sara, teraz Inga to samo. Gdyby jeszcze o sam wygląd chodziło, chociaż dla mnie on jest kompletnie odpychający. Ale wszyscy słabniemy słuchając jego gadki, tymczasem Inga: "patrzę na charakter, Przemek ma dużo do powiedzenia i mi się to podoba". Serio? Laska, cały wykop marzy żeby czasem jednak zamilknął xD
#hotelparadise
  • 23
@fillmeout: Poczekaj... Przemko bardzo szybko jest w stanie zamęczyć "swoją osobą". XD Klauno ma go dość, Sara mówi już teraz że Przemek jest w jej typie ale tylko wizualnie, Klapessa nawet na niego nie spojrzała, a Wiki...
Może umięśniony brunet z niebieskimi oczami zrobił na nich wrażenie ale jak się okazało że Przemek to egzaltowana męczydupa to pozamykały mu się opcje.
@Mallisso: Jak masz ich insta to pytaj ich xD
Strzelam, że Klauno może też być skorpion bo to taki mściwy, zimny i fałszywy znak
Miłosz to mi też pasuje na Pannę bo się zachowuje jak baba xD nie ma jaj xD
A Przemek to albo Lew najbardziej narcystyczny znak albo też Panna taka ciepła klucha, chociaż on bardziej się burzy to jednak Lew albo Baran xD lider stada xD
@Mallisso: @Opportunist: W pierwszych rozmowach na kanapie zaraz po wejściu pytają się o znaki zodiaku: Miłosz to strzelec z listopada jak zaznaczył, Maria - byk a Kuba to Wodnik. Nie pamiętam tylko czy to było w odcinku czy w bonusach.
Na stories na Insta padały pytania o daty urodzin: Mil ma 5 maja, Oha 8 a Janek 9 maja, Vaneska 8 grudnia, Kasia 26 października, Michał 16 czerwca, Natka 4