Wpis z mikrobloga

Na Live Klauno kity wciska w temacie ,,przerwy'' między nimi, ale co innego mnie zastanowiło Mireczki, co ile oni tam mają rajskie ? co 3-4 dni ? bo z ich gadki tak wynika, Łoniak mówi że za 2 tygodnie podejdzie dopiero do Klauno, ona zdziwiona czemu za 2 tygodnie, on tam męci że bo rajskie ,ona na to to za 3-4 dni tak ?on -no tak miałem na myśli na kolejnym rajskim
#hotelparadise
  • 7
@Amikamamy: Rajskie jest co 4 dni więc jeśli Klauno chciała przerwę na 2-3 rajskie (pewnie 3) to wróciłaby do Łoniaka po 12 dniach. Jak dla mnie i tak za wcześnie bo mogliby do siebie nie wracać, a jeszcze lepiej - odejść z programu
@Dewasta: no ale ona nie wróci o czym teraz mówi wprost do wszystkich oprócz Łoniaka ,ten nadal się,,mądrzy'' że zaczeka jak się będzie zachowywać, bo póki co to ,,ciulowo'',więc nie chce jej powrotem, ale jak się zmieni jej zachowanie to zejdą się, padam jak słyszę tą jego pewność siebie że to on w tym związku rozdaje karty
@Dewasta: nie tylko laskom mówi ale typom też ,aż dziw że jeszcze mu nikt tego nie przekazała bo coraz więcej osób wie ,szczególnie mnie dziwi że Nono taka psiapsióla jego milczy słuchając jego wynurzeń ze się zejdą