Wpis z mikrobloga

@Damianooo_421: To nie jest kwestia czy ktoś będzie zły lub nie, tylko z czym się będzie kojarzył. Tak działa ludzki umysł i ten biznes. Lisowska już na zawsze będzie się kojarzyła z tą #!$%@?ącą reklamą media markt. A teraz mata to będzie ten koleś w dziwnej fryzurce sprzedający własną mordą hapi meale w macu - co może zakończyć jego karierę. A czy było warto to już jego kalkulacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartosz325: co proszę, w bułce jest mnóstwo cukru, w mięsie mnóstwo tłuszczu, wzmacniacze smaku i sporo soli. Byle zestaw z McDonald's ma po 1000 kalorii, gdzie to prawie połowa dziennego zapotrzebowania. Jeden plasterek ogórka w cheeseburgerze nie ratuje zapotrzebowania na wypowiadany.
  • Odpowiedz
@patrykoss: Bądźmy szczerzy, tych co rzeczywiście szkalują promowanie niezdrowego żarcia to ułamek. Reszta czepiła się jak kleszcz psiego ogona tylko dlatego że pojechał pisowców / ma bogatego starego / obydwa
  • Odpowiedz
@Kreation: Dlatego mówię, żeby bułki odłożyć, bo to taki sam syf jak ryż, makaron, ziemniaki, kasze, ciastka itp. A w sałatce mcd jest dużo witamin. Sól nie jest przeszkodą. Niedobór soli jest bardziej szkodliwy niż nadmiar. Lepiej jeść rzadziej i większe posiłki, niż często małe - wbrew obiegowej opinii. Chyba, że chcemy przytyć to trzeba często jeść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyBohater: już ktoś podał przykład Natsu która pokazywała się za hajs na kamerze, a drogeria Hebe nie zerwała z nią współpracy mimo że wprowadzała linię dla nastolatek
  • Odpowiedz
@patrykoss:
Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Maty. Słuchałem patointeligencji chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a #!$%@? ci
abm - @patrykoss: 
Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Maty. Słuchałem patointel...

źródło: comment_163459483691vT6riVNDHyEfrLq7mwRV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
już ktoś podał przykład Natsu która pokazywała się za hajs na kamerze


@Kreation: Przecież każdy wie, że celebrytki pokroju Natsu to #!$%@?. Duża grupa jej odbiorców to nastoletni spermiarze i wyzwolone juleczki, więc to tylko jej dodało fejmu. Niestety ale obecnie czym innym jest kojarzyć się z "sexworkerką" a czym innym z Ronaldem McDonaldem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@Saeglopur typie każdy mlody raper śpiewa teraz o hajsie i cpaniu. Faktycznie to że doda jedno zdanie więcej o spłaceniu długów mamy czyni go bogiem rapu.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Sorry ale pojęcia o marketingu to raczej nie masz. Po pierwsze to nie mata się tu reklamuje a to jego wizerunek miał przyciągnąć konsumentów.
Po drugie nikt z jego odbiorców się nie oburzy, bo w 99% to ludzie, którzy w mcd i tak się stołują. Poza tym za 2 tygodnie i tak wszyscy o tym zapomną - to jest szybki strzał mający na celu wypromowanie nowych produktów.

Co do lisowskiej
  • Odpowiedz