Wpis z mikrobloga

Żadne potwierdzone. Matczak mówił o gotowości pracy 16h w razie takiej potrzeby a nie robieniu 16h jako normalnego dnia pracy. Jak czasami terminy cisną to niestety ale trzeba przycisnąć bo sąd nie przyjmie wytłumaczenia, że się nie wyrobiłeś.

No a prawaki wykorzystują tą manipulacje do propagandy bo Matczak jest z opozycją kojarzony.


@Herubin: LOL. Zandberg i Koroluk prawakami. Się porobiło w tej polityce :P

Sami się zagryziecie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1634601745GciS8yq4NFnRAjwYdovJYq.jpg
  • 5
@Morskipas Ja tam szanuje. 8 godzin pracy i później praca nad sobą, żeby osiągnąć cel, to nic złego. Sam w pewnym momencie sporo czasu spędziłem nad artykułami i książkami, żeby robić to co robię ¯_(ツ)_/¯
Ja wiem, że lewica uważa, że te 16h to była praca w kopalni u wielkiego wyzyskiwacza xD Ty Matczak jasno pisze, że 8h pracy, później douczanie się na własną rękę i jeszcze robienie doktoratu.
@Fako: szkoda tylko że nie zgasił Adriana i mu nie napisał, że nikomu takiej umowy nie proponuje. Ogólnie niewiele o nim wiem, poza tym, że neuropki się do niego onanizowały, ale sprawia wrażenie rozsadnego gościa (czego nie da się powiedzieć o jego synu).
czyli już nie lubimy Matczaka?


@Morskipas: Na moje oko lewary aktualnie próbują zracjonalizować sobie, że idea "16 godzin pracy" jest lewicowa i dalej lubić Matczaka.

W zasadzie najciekawsze jest sam fakt racjonalizacji sobie ciężkiej, ponadnormatywnej pracy w celu osiągnięcia czegoś, jako lewicowej idei - przecież choćby te "ekstremalne" prawaki z Konfederacji piałyby z zachwytu jakby lewica zaczęła po 16 godzin pracować ;)
sprawia wrażenie rozsadnego gościa


@Morskipas: Czasami ma odpały w kierunku dziwnych lewicowych teorii, ale odnoszę wrażenie, że z czasem coraz mniejsze. Generalnie na moje oko ogarnięty facet.