Wpis z mikrobloga

kurła znów robić na bila gejtsa w MC Donaldzie =( za 3.300 netto #!$%@? jak na tagu nocnym. każdy kto mnie zna i wie, że pracuje w MC Donaldzie pluje mi na ryj, ze nic w życiu nie osiągnąłem. 30 lat a chłop w MC Donaldzie robi, ŚMIECHU WARTE. Its over dla chłopa. został magik, albo pogodzić się z losem śmiecia ludzkiego. nie mówiąc już o tym, że jak chce załadować jakiejś loszce po same kullen, i mówię że robię w MC Donaldzie, to działa to jakbym nagle stał się trędowaty albo nie uleczalnie chory na szkorbut.
Taki nas żywot przegrywów, bez szans na dobre życie, z ładna kobieta obok i dzieciakami w ogródku. Został Magik, albo pogodzenie się i masturbacja 4x dziennie aby odstresować się. Ewentualnie #alkoholizm i uciekanie do nałogów aby zapomnieć o prawdziwym zyciu a tylko żyć pod wpływem używek.
Taki los p0laków. to nie jest świat dla odpadów ludzkich. to nie jest świat dla słabych jednostek.
#gehenna #przegryw #januszex
A.....D - kurła znów robić na bila gejtsa w MC Donaldzie =( za 3.300 netto #!$%@? jak...

źródło: comment_1634618073E6Z3ZUeLyCAu9pWbgmm2nq.jpg

Pobierz
  • 21
@ArcherID: mój brat też pracował w maku ale coś na zlecenie chyba a później na umowę ale 3300 nie zarabiał, chcesz zaoszczędzić zostań bezdomnym, śpij u Alberta albo w parku w lecie, jeszcze cię nakarmią za darmo to zaoszczędzisz na jedzeniu ale tak dziś wygląda praca w psich korporacjach
@ArcherID: nigdy to nie był świat dla słabych jednostek. Dziś po prostu macie platformę do wspólnego wylewania swoich żalów.
Zamiast pisać takie gówna mógłbyś nauczyć się czegoś, programowanie, angielski czy inny jezych i spróbować wyjechać albo poszukać lepszej pracy. Ale wolisz narzekać bo najwidoczniej tak jest ci wygodniej. Proste.
@ArcherID w społeczeństwie u nas to samo jak w u małp:

Maupa Alfa ma wszystko, a reszta Słabszych Maup żyje z resztek w stadzie. Jak mu coś nie bedzie pasować to może cię zabić. Ma dostęp do lepszego jedzenia, warunków i samic. U nas to samo.