Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
tldr nowy scam?
Mirki, przed chwilą dzwoniła do mnie jakaś kobieta, podała się za Google, zaczęła opowiadać że no profil firmy na google maps to same korzyści itp itd, ja potwierdzałem potwierdzałem, a wtedy ona wywaliła że 400 PLN za ten profil się należy. Ja gały na wierzch, nie wiedziałem że to płatne jest. Znaczy no wiem że bezpłatne chyba, ale no tak kręcić zaczęła że już sam wątpliwości mam. To jakaś firma czy rzeczywiście Google? #scam #google #kiciochpyta
  • 17
@twinzpl: a najlepsze jest to ze jak nie zapłacisz to oni cie wrzuca do krajowego rejestru długów i będziesz musiał zapłacić 800 XD ojca nabrali na to, a cieszył się ze idzie z duchem czasu i będzie miał ZA DARKO wizytówkę w internecie
@twinzpl: Na 99% scam, ale co do oburzenia odnośnie ceny to profesjonalnie wypełniona wizytówka może kosztować te 400zł, to że sobie za darmo coś ktoś wypełni, nie znaczy że zrobi to dobrze bo na SEO jednak nikt z ulicy się nie zna. Lepiej zapłacić za wizytówkę która sprowadzi klientów niż wypełnić po swojemu i niczego nie osiągnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twinzpl: OHUI, jakieś 8 lat temu pracowałam w call center w warszawie na kabatach i jeden dział właśnie z tym gównem dzwonił po firmach XD
ja akurat księgowym wciskałam subskrybcję comiesięcznej broszurki z najnowszymi zmianami w prawie :D
@Yinxol 2 lata temu zakładałem firmę i dostałem telefon gdzie pan się przedstawił że jest z...ministerstwa gospodarki? Czegoś rządowego w każdym razie. I pan mi powiedział że wszelkie wpisy do KRS i CEiDG są darmowe i bym się nie dał naciągnąć. Z jednej strony fajnie, z drugiej głupio że tylko w taki sposób mogą sobie z tym poradzić