Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sierran to chwila moment jakieś 48 dni i naprawia ;) mnie męczy to że nie ma komunikacji z serwisem i że serwis działa moim zdaniem opieszale. Raz na miesiąc wykonują czynności serwisowe z tego co widzę po gps i tyle. W USA na tę skrzynie jest akcja serwisowa.
  • Odpowiedz
@smarterMe: U mnie z tym nie ma problemu, codziennie telefon dostaje jak wygląda sytuacja.. Tylko samochód wciąż stoi bo nie wiedzą co z nim zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz oczekują na decyzje Jeep USA bo Włochom skończyły się pomysły.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sierran mnie z jednego wyrzucili, właśnie z tego w którym naprawiam. Kone nabyłem we Wrocławiu, miła obsługa. Niestety nie zleciłem naprawy tam gdzie kupiłem ale w innym miejscu. Ogólnie auto jest poprawne
  • Odpowiedz
skrzynia 7dct zaczęła szarpać, stukać Prz zmianie z 1 na 2 bieg


@smarterMe: u mnie taka sama w XCeed, na razie bez problemów (17kkm) ale ze dwa razy zauważyłem taki zgrzyt/klik jak wrzucała dwójkę :(
  • Odpowiedz
@smarterMe: #!$%@? miałem to samo! Chciałem I20N lub przetestować Elentre w automacie "Panie, nie ma możliwości jazdy testowej i nie będzie, mamy na stanie jedynie elantre w manualu i jest to jedyny samochód jaki mamy do jazd testowych" xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Sierran dlatego kupiłem gdzie indziej. Już wiem że u nich nie będę nic naprawiał. Najśmieszniejsze że oni mają u siebie 3 ASO Hyundai, nissan i ford. Z forda korzystałem zawsze perfekcyjnie, tutaj dosłownie budynek obok porażka.
  • Odpowiedz
@smarterMe: Mam nadzieje że jednak ogarną Ci ten samochód.. Widzisz, znajomy kupił Sportage i miał tam jakieś problemy, postanowiłem więc że nie będę ryzykować i jeep też spoko... I tak mnie dopadło ASO (°°
  • Odpowiedz