Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cierpienie: oprócz wielu innych pasji, spędzanie czasu przy planszówce w dni kiedy nie można wyjść na zewnątrz (co się często zdarza w naszym klimacie) uważam za bardzo przyjemną formę spędzania czasu z dzieciakami
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jeshu: Wiem. Bardziej mi chodziło o to, że Talisman ma zero deycyzyjności. Wszystko opiera się na szczęściu. Jest masa ciekawszych gier, które przy okazji nauczą dzieciaki planowania np.
@Cierpienie: osoby, które mówią, że Talisman ma ZERO decyzyjności albo są ignorantami, albo w Talisman nie grały i powtarzają głupie teksty z Internetu, w stylu "najlepszy dodatek to zapałki" albo "najlepiej od razu rzucić kostką i zobaczyć kto wygrał". Już przy pierwszym rzucie kostką decydujesz czy go akceptujesz, czy rzucasz ponownie. Wydaje mi się, że to nerdy od D&D rozpoczęły taki hejt na tę grę, bo świetnie się przyjęła i ludzie
mamabijeatataniezyje - @Cierpienie: osoby, które mówią, że Talisman ma ZERO decyzyjno...

źródło: comment_1636914295Q2fdoI9na4WKiskjACJkBK.jpg

Pobierz
@mamabijeatataniezyje: Miałem raz okazję grać na żywo i kilka razy w wersję steamową. W tej grze jedyna decyzja jaką masz to to czy idziesz w lewo czy w prawo. Z odpowiednią ekipą chętnie pogram, ale bez przesady - to nie jest głęboka gra, która nauczy dziecka planować. Tym bardziej, że przez tą losowość potrafi trwać w nieskończoność. Patrzę na swoją półkę pełną gier i serio - ciężko mi znaleźć coś, co
  • 0
@mamabijeatataniezyje: Dziękuję i tak zgadzam się. Następny w planach mamy miasto. Talisman to mój ogromny nostalg, grałem w to już ponad dwadzieścia kilka lat temu. Dlatego tak bardzo szanuje i lubię tą planszówkę. Dzieciaki złapały bakcyla, więc jestem podwójnie zadowolony.
@jeshu: muzyczka dodaje klimatu przy takich grach. Ja odpalam w tle jakieś folki albo soundtrack z Heroes III ()

Kumpel jak do gry poprzebierał synów za rycerzy, to cały weekend chodzili i spali w plastikowych zbrojach a w poniedziałek była draka, bo chcieli tak jechać do szkoły xD
mamabijeatataniezyje - @jeshu: muzyczka dodaje klimatu przy takich grach. Ja odpalam ...