Wpis z mikrobloga

@snorli12: A jak można mieć długie włosy? Podejrzewam, ze żaden facet nie dba o nie jak dziewczyna wobec czego przepocony łeb, myte raz na tydzień bo zajmuje za dużo czasu, a weź wysusz tyle kudłów, albo wchodzą na twarz fuj
  • Odpowiedz
@pamposz: Pielęgnacja dłuższych włosów nie jest jakoś mocno problematyczna. Myłem normalnie co 2-3 dni szamponem z odżywką na wieczór i zostawiałem do wyschnięcia robiąc coś na kompie. Po wysiłku fizycznym można np. używać suchego szamponu do odświeżenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@ThirtyDoorKey: nie co kto lubi tylko czasem nie ma innego wyboru. Sam bym se przetestował inne warianty fryzur ale niestety mam lekko kręcone włosy i przy takiej długość włosów jak na zdjęciu bym wyglądał jak małpa. Życie samo mi wybrało boki krótkie góra dłuższą xd
  • Odpowiedz
@snorli12: Wstajesz i fryzura gotowa. Jak zapomnisz na 2 dzień umyć to nic się nie stanie. Jak miałem długie włosy to codzienne mycie, nie można położyć się spać z mokrymi bo będzie gówno. Relatywnie fryzjer do długich jest znacznie droższy i trzeba jednak trochę bardziej o nie dbać.
  • Odpowiedz