Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/aCJ7SlNaBAw

Ja pier*olę....trafiłem na kanał tego ekozje*a bo ktoś wrzucił niżej film.
4:08 zaczyna się przejęcie roli....
Ale wisienka 5:44 - jaką trzeba być wstrętną gnidą i na kulturalne prośby odpowiadać jak ta wesz, której nikt nie chce a ona z uporem będzie wkur*iać drugiego człowieka...
Ja się nie dziwię, że ktoś mu lampę rozbił, dziwię się, że szyby ma całe
#kononowicz #patostreamy
  • 9
@Coxey: Zna się na prawie to już gnida? haha no tak, bo w Polsce jak ktoś zna swoje prawa i nie odpowiada każdemu człowiekowi, który mówi ci co masz zrobić: "tak proszę pana", "oczywiście proszę pana", to już was boli? to jest mentalność biednych ludzi. W tym przypadku Rafał jak #!$%@? giga chad sprowadził babę do parteru. Argument, że ona jest jakimś organizatorem miał w #!$%@? bo zna swoje prawa. Propsy
Po twoim komentarzu widać, że niewiele cię różni od kamerzysty. Dopisałeś historie i domysły wyssane z palca (zapraszam do mnie zobaczysz jaki biedny jestem). Jak nie czujesz żenady tego co jest na filmie to szczerze ci współczuje
@Coxey: psychicznie chory pajacu co ty do mnie piszesz w ogóle? wiesz, że szkolna to jedno wielkie gówno? o co tam się jest kłócić i #!$%@?ć? o dwóch zaszczanych meneli i dziwaków którzy to nagrywają? idź na leczenie jeśli emocjonujesz się perypetiami któregokolwiek z bohaterów tego show dla biednych ludzi.