Wpis z mikrobloga

@tiarecki: No fajnie, ale co z detergentem? Według tej logiki też powinien być jakiś specjalny, a przecież nie wszystkie zabrudzenia ta szmatka jest w stanie doczyścić, więc detergent jest potrzebny. No i znów jak ją potem prać? Może zwykłe kapsułki/płyn/proszek są zbyt biedackie i też trzeba byłoby mieć specjalny środek? A może w ogóle się nie pierze, tylko kupuje nową i produkuje masę śmieci + to już wcale nie wychodzi tak
@marcelus: widzę że apple rozwija się oferując asortyment nie tylko z dziedziny elektroniki, teraz tylko czekać kiedy podobnie jak xiaomi zaczną sprzedawać dedykowaną srajtaśmę a użytkownicy będą ich tłumaczyć tym że jak wydałeś 10k na telefon to chyba chcesz z nim komfortowo siedzieć na kiblu podcierając się papierem po 99zł za rolkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1634720503uMOxg4IpQ66rZcLzpw8oEt.jpg
@not_me: nie wiem. Nie mam monitora i nie dostałem do niego instrukcji, nie kupiłem ścierki i nie mam do niej instrukcji.
Gdybym natomiast używał takiego monitora i zgubilbym/zuzylbym ścierkę, która dostałem w zestawie to pewnie kupiłbym nową od Apple bo gwarantują, że nic się z tym pokryciem nie stanie
Nie usprawiedliwiając Apple, na codzień widzę ludzi w podobnych szmatkach ale na twarzy, adidasy, nike, versacze i inne, i to społeczeństwo napędza ten absurd, szmatki po 100zl i więcej. To nie Apple rucha w dupe tylko kupujący ja nadstawia, a Apple wykorzystuje okazje ¯_(ツ)_/¯