Wpis z mikrobloga

Młody stażysta przyniósł do pracy pączki.

Niebieskie paski: O, spoko, dzięki ziom.

Różowe paski: Dziękuję. Czemu to zrobił. Pewnie chce się przypodobać. A ja nie wiem, trochę krindż. Pewnie nie ma dziewczyny (XD). Ciekawe gdzie kupił. A szef mu pozwolił? A ja nie wiem, trochę to zaburza rytm pracy. ...

#pracbaza #korposwiat #staz #praca #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 44
@MalpkaJeanPaul: xD Wyrazy współczucia. Mimo wszystko próby kierowania kobiecym zespołem to zwykle jest gorszy dramat: fochy, foszki, fochunie między sobą, ta tamtej nie pomoże, te ze sobą nie gadają, ta jest dziwka, tamta ją obgaduje, te im zadania dodatkowe podrzucają, ta za długo pali, tamta ma uczulające perfumy…robota leży, a ty sie człowieku #!$%@? z takim trywialnym gównem i baw w gaszenie konfliktów środowiska pracy xD
@Korowiov: Pół roku wytrzymałem jako kierownik mając w zespole dwie kobiety. Ja jestem przekonany że o wszystkich bzdurach nie wiem, ale to co wiem to nadaje się na materiał do wenezuelskiego serialu. Tfu, nigdy więcej, szkoda zdrowia psychicznego. Niech później nie pierdo**** że mniej zarabiają. Np jak dla jednej byłem po prostu miły tak samo jak dla drugiej ale ta druga to widziała to stwierdziła że dla tej pierwszej jestem bardziej