Wpis z mikrobloga

Cześć :) wystawiam ponownie gry, w które nie będę grał w najbliższym czasie, bo półka wstydu jest za duża. Może ktoś będzie chętny:

Władca pierścieni Podróże przez Śródziemie - raz zagrana, stan idealny, wszystkie komponenty przeliczone - 255zl

Penny Dreadfun - nowa, zafoliowana - niestety od dłuższego czasu miała wylądować na stole, ale gramy głównie w 2os. ostatnio i nie zanosi sie zeby jednak była ograna - 160zl

Posiadłość szalenstwa 2 ed. Wersja z zestawem konwertującym - ta sama sytuacja, komponenty przeliczone i leży juz bardzo dlugo - tutaj cena do dogadania

Fallout Shelter - raz zagrana / stan idealny - cena 90zl

Zamki Toskanii - nowa, zafoliowana- dostalismy na prezent, ale to nie nasz klimat - 120zl

Oraz troche talii do Keyforge - tutaj ceny indywidualne za kazda talie

https://decksofkeyforge.com/decks?owner=miltonsec

Dodatkowo mam promki do gier:
- Minerały - „Pomost”
- Solar City - „Bank Biogenów”
- Star Realms - zestaw kart z roku 2

Promki moge dorzucic do gier :)

Aa i jak ktos chce to za free mam do oddania pudełka po Time Stories i Cywilazja poprzez wieki(to ma naderwany róg)

Odbiór we Wrocławiu lub paczkomat :) (mozemy poprzez olx-> bedzie taniej)

Na wykopie juz troche gier sprzedalem i nikt nie zglaszal zastrzezen :D
#grybezpradu #planszowki #gryplanszowe #sprzedam #wroclaw #keyforge
miltonsec - Cześć :) wystawiam ponownie gry, w które nie będę grał w najbliższym czas...

źródło: comment_1634759186Op3sZRgYr3RxAa3oGQogN0.jpg

Pobierz
  • 11
@Damnhard2: Hej :) generalnie gralem w zwykle gloomhaven i troche mnie przytlaczala ta gra objetoscia, z jaws of the lion niby trochę lepiej pod tym wzgledem, chociaz teraz zamowilem too many bones i na to sie napalilem :D a za ktora gre chcialbys sie wymienic?
@Aosa: Nazwa jest dobra to prawda :D to nowy „nabytek” - wygrałem ją w dużym turnieju za 1 miejsce i ma alternatywną grafikę Axiom of Grisk. Takze tez wartosc kolekcjonerska, a do tego mega dobra talia, ogrywalem ja na tco to super sie nia gra :D 2 krematory i exhume przeciwnik lubi to ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wracajac do ceny hmm 140zl? Do ew negocjacji