Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z #niebieskiepaski a szczególnie #przegryw
Tak biadolą że kobiety takie złe, że patrzą tylko na wygląd i stan portfela, że nie dostrzegają w facetach „czegoś więcej” a już w ogóle nie chcą przyjąć daru w postaci #!$%@?, a tak w ogóle to oni chcą tylko szarej myszki, może być 3/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż jestem od jakiegoś czasu w pewnej mieszanej grupie gdzie z racji swojego #!$%@? na wszystko jestem tylko postacią obserwującą. Są zarówno przegrywy jak i normiki, płodne Julki jak i po prostu mocno przeciętne/brzydkie młode dziewczyny.
I wiecie co? Zgadliście.
Te mocno przeciętne i brzydkie są traktowane zupełnie jak powietrze. Część z nich jest naprawdę w porządku w kwestii osobowości, charakteru jak i podejścia do życia, przynajmniej na tyle na ile je poznałam. Owszem, czasem któryś z normików coś tam do którejś powie czy o coś zapyta, ale tak naprawdę żaden z przegrywow jak i normików nie chce z nimi wchodzić w żadne relacje, nawet kumpelskie.
Są też 3 typowe dynamiczne Julki.
Jedna jest naprawdę ok, ma wygląd, ale jest też inteligentna, ma coś do powiedzenia, jednak ma faceta więc ignorowała od początku wszelkie oznaki zainteresowania.
Te dwie natomiast są chodzącym synonimem głupoty i braku myślenia. Brzmi to stereotypowo, ale sama nie wierzyłam dopóki nie zobaczyłam :D
Często nie da się ich słuchać bo po prostu gadają od rzeczy.
Natomiast zarówno normiki jak i przegrywy są tak zapatrzeni, że każde słowo Julek traktują jak świętość. Płaszczą się przed nimi i nawet największą głupotę z ich strony postrzegają jako coś „uroczego i zabawnego”
Szczególnie przegrywy, są na każde ich zawołanie myśląc, że coś ugrają ( ͡° ͜ʖ ͡°) liczy się przede wszystkim zdanie Julek, gdy pozostałe dziewczyny próbują coś zaproponować czy chociażby „wbić” się w rozmowę to zazwyczaj zostają zignorowane.
Śmiać mi się chce jak na to patrzę, jak bardzo mózg zanika u niektórych osobników gdy tylko widzą pustą, ale ładną laskę.
A potem czytam na tagu przegryw użalanie się nad sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 31
@Rambiiiiz: Takich obiektywnie brzydkich w granicach 2-4/10 są trzy, tylko jedna ma lekką nadwagę

@Strigiformesman: gdyby to była jakaś określona grupa to tak, można by uznać że to zjeby. Jednak są to naprawdę różni ludzie z różnych środowisk
@imkazea przegrywki same nie wiedzą co myślą. Pełno dziur w ich teoriach i wierzeniach. Nienawidzą ładnych kobiet, ale jakby któraś ich zauważyła toby się pocięli dla niej. Nienawidzą lewaków, chociaż to prawica ma poglądy dzielące ludzi na rasy, klasy i płcie. Chcą równości ale nienawidzą lewicy. Piepszą że 'hypergamia' a coraz mniej kobiet. I weź spróbuj tylko jakiś dowód rzucić to cię zablokują
Bo tag #przegryw jest z******y toksycznymi hipokrytami i tyle w temacie. Nic nowego nie napisałaś.


@dziekuje: tylko ja po prostu żyłam w przeświadczeniu że te toksyczne przegrywy są tylko na wykopie, ew. Nie wychodzą ze swoich piwnic. A rzeczywistość jest inna :p
@imkazea: ale to nie przegrywy tylko bialorycerze i spermiarze. Jest roznica miedzy przegrywem a spermiarzem. Spermiarz przypomina przegrywa fizycznie, ale traktuje kobiety jak swietosc zeby tylko udalo mu sie cos ugrac. A przegryw to zyje sobie tylko w swojej wyobrazni, i raczej nie udalo by mu sie zbytnio w jakies interakcje tymbardziej z ladnymi dziewczynami. Na kazde ich slowo raczej nie wiedzialby co powiedziec i czulby sie zmieszany. Spermiarza poznalas, jego