Wpis z mikrobloga

Zwróciłem #iphone 13 pro max. Dwa tygodnie bólu kciuka i nadgarstków, próbowałem wszystkiego, ale jednak to była po prostu wina za dużego i ciężkiego telefonu. Czytałem dużo o ergonomii i większe ekrany są niestety bardziej niezdrowe. Pomijając ciężar, często coś klikałem kciukiem, bardzo go nienaturalnie nadwyrężając. Spakowałem go do wysyłki wczoraj, wróciłem do starego, normalnej wielkości iphona i ból nadgarstków już prawie całkowicie przeszedł. Zamówiłem zwykłą 13, bo trochę lżejsza niż 13 pro oraz nie trzeba czekać miesiąca. Duży ekran był super, ale zastanówcie się dwa razy przed zakupem, czy nie żal wam nadgarstków. Na reddicie widziałem więcej narzekań na bóle spowodowane rozmiarem i wagą tego modelu. Mam nadzieję że apple wróci do trochę lżejszych telefonów. #apple #oswiadczenie
  • 12
@radio_dalmacija: w sumie trochę mnie niepokoisz tym postem bo następny miał być właśnie pro max ze względu na potężną baterię ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo już jestem zdegustowany tymi żenującymi bateriami z gównolitu w tych ajfą, szczególnie po roku-dwóch. ale jak do tego dojdzie jakieś etui bez którego tych kanciaków nie umiem używać to będzie bydlak nad bydlakami
@ks2m: Bateria w 13 pro max to jest najlepsza rzecz w nim. Nawet aparaty nie robią na mnie takiego wrażenia. Kupując go wiedziałem, że będzie ciężki, ale myśl że nie będę musiał myśleć o ładowarkach w ciągu dnia wynagradza to.