Wpis z mikrobloga

@jezusnarowerze: Najlepsze są komentarze pod trailerem typu, "Kurde spodziewałem się gorszego a tu nawet fajna robota." Niektóre firmy już tak wytresowały 'graczy', że ci spodziewają się gówna, dostają gówno i jeszcze im smakuje. (,)
  • Odpowiedz
@jezusnarowerze: Piszesz tym ludziom, że te remastery wyglądają jak plastik to już ciśnienie im skacze. Odnoszę wrażenie, że VC w tej wersji widziałem już w jakiś modach na silniku GTA V. To wygląda sztucznie - taki miszmasz nowinek technologicznych ze starą oprawą. Nie przemawiają do mnie nowe tekstury + nadmiar oświetlenia. Tam wszystko się świeci a oryginały były dosyć "matowe". Taki SA nie miał praktycznie odbić na autach i to dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@MaR6ku jeszcze nawet gameplay nie było ale już wyrok daliście. Może tak poczekajcie na to co najważniejsze czyli sposób rozgrywki. Jeśli nie zmienią nic to będzie cukierkowy gniot a jeśli będzie się grało tak jak w gta 5 to chętnie w to zagram...
  • Odpowiedz
@Ethellon: Ja #!$%@? pomyliłem się o jeju tragedia. PWN Twoim jedynym argumentem? Zauważyłem, że w sieci przeważnie Polacy spuszczają się nad poprawnością języka. Siedząc na zagranicznych forach nie spotykam tego zjawiska. Żaden native speaker nie przyczepia się o poprawność językową angielskiego. Wejdziesz na wykop i już kogoś boli mały błąd.
  • Odpowiedz