Wpis z mikrobloga

Cyfryzacja w Niemczech kuleje to fakt. Nie ma blika a płatności telefonem daleko w tyle. Jedyne co działa od niedawna to platnosci zbliżeniowe kartą i to głównie tych ich systemem EC. Żeby nie tylko narzekać pochwalę prosty, przejrzysty i intuicyjny interfejs aplikacji sparkasse. To jest to za czym tęsknię w polskiej bankowości. Prosty widok transakcji oraz w razie jakichkolwiek watpliwosci szybki kontakt z żywym konsultantem 24h/7 dni w tygodniu. Prostota i funkcjonalność. Myslę, ze mix tych dwóch tzn polskiej przewagi technologicznej i niemieckiej intuicyjnosci bylby gwarantowanym hitem.

#niemcy #polska #bankowosc #platnoscimobilne #cyfryzacja
f.....k - Cyfryzacja w Niemczech kuleje to fakt. Nie ma blika a płatności telefonem d...

źródło: comment_1634938564mjxVPVHXmgynNrUBfwaaY6.jpg

Pobierz
  • 24
zaczęły się pojawiać parę lat temu


@wanghoi: dokladnie 20 a ja Polak oczywiscie zaraz po przyjeździe musialem od razu zacząć korzystać z nowoczesnych technologii. Odebralem 1-2 paczki w ten sposób i porzuciłem pomysł xD po ki wuj mam robić za kuriera jezeli od 11 lat dostaję paczki do reki?
@derezeus: @fajnypierozek: @wanghoi: paczkomaty w DE są od dawna, ale tu nie chodzi o to żeby były tylko dosyć mało osób z tego korzysta to raz, a dwa że żeby wogóle móc skorzystać z tych paczkomatów to uwaga, trzeba mieć najpierw karte klienta i czekać na to żeby przyszła xD także w Polsce to działa o wiele lepiej
@derezeus: Ale jak to ma dzialac? Nie słyszałem o tym a korzystam i sam mam tą karte, chyba że coś ostatnio się zmieniło. Przecież do otwarcia skrzynki trzeba mieć albo kod z apki albo kod QR na karcie
@derezeus: U mnie jeszcze kurier nigdy tak nie zostawił ale może to się gdzieś ustawia, ale generalnie bezpośrednio do paczkomatu nie wyślesz bez PostNr ktory dostajesz z karta
to uwaga, trzeba mieć najpierw karte klienta i czekać na to żeby przyszła xD także w Polsce to działa o wiele lepiej


@EvineX: zasady bezpieczeństwa i prywatności. Pomimo zlotej karty DHL od 8 lat nie używam bo nie muszę. Paczki dostaję do reki albo jeden z sasiadow odbiera.