Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam. Chciałabym wreszcie kogoś poznać, bo czuję się samotna i zmęczona tą samotnością. No i zawsze sobie wkręcałam, że chciałabym poznać kogoś "na żywo", bo od razu wiadomo z kim się ma do czynienia. Z tym, że hm.. niestety żaden z poznanych przeze mnie w ten sposób mężczyzn nigdy nie był mną w żaden sposób zainteresowany.
Pomyślałam jednak, że może np. spróbować tzw. "szybkich randek"? No ale nie wiem, czy to jest zły pomysł czy tylko głupi? Co sądzicie? #pytanie #podrywajzwykopem #zwiazki
  • 113
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Zależy jak bardzo się przejmujesz ;) Odpowiedz sobie na pytanie, jak bardzo zależy ci na poznaniu kogoś. Jeśli nie aż tak jednak i boisz się że będziesz większym wrakiem człowieka po tym to może lepiej faktycznie odpuścić.
A z drugiej strony może jednak za bardzo na siłę chcesz w końcu kogoś poznać? Może na jakiś czas odpuścić, nie myśleć o tym, zająć się sobą? Tak czy siak życzę ci droga
  • Odpowiedz
@AleDlaczegoTak: już nawet próbowałam zadecydować przez losowanie. XD I dalej nie wiem. Mniej więcej czytałam na czym to polega i boję się, że nawet nie miałabym żadnego "matcha". A jakby mi się już jakiś trafił, to jak znam siebie, napaliłabym się jak szczerbaty na suchary. A potem oczywiście nic by z tego nie wyszło. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A z drugiej strony może jednak za bardzo na siłę chcesz w końcu kogoś poznać? Może na jakiś czas odpuścić, nie myśleć o tym, zająć się sobą?


@WaniliowaBabeczka: czy za bardzo myślę? Czuję się samotna i to od lat. I nic mi się nie udało w tym kierunku zmienić. A nie chcę tak przeżyć całego życia.
  • Odpowiedz
@AleDlaczegoTak: niestety zawsze tak mam. Jak udawało mi się kogoś "poznać" np. przez internet i ten ktoś wydawał się fajny, no to zawsze włączała mi się opcja "może tym razem coś z tego będzie?" A potem jak zawsze dostawałam wielkiego kopa w d..pę. I tak za każdym razem.
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: No właśnie. Czujesz się samotna i to od wielu lat - i od tych wielu lat, jeśli dobrze rozumiem coś próbujesz ale nie wychodzi. Jesteś tym zmęczona i sfrustrowana - co jest absolutnie zrozumiałe. Ale może właśnie potrzebujesz odsapnąć na chwilę od tej pogodni za kimś. Nikt tu nie mówi, żebyś odpuściła na zawsze. Czasami tak jest, że dopiero jak psychicznie damy sobie chwilę wytchnienia to później się wszystko zaczyna
  • Odpowiedz