Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpośrednio, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, nie jesteśmy u szczytu łańcucha pokarmowego i że przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat ktoś pomagał nam w rozwoju. Zmiana paradygmatu nadchodzi, szykujcie się mirki i mirabelki na gorące wiadomości! ()
Szef NASA już prawie bezpośrednio to tu przyznaje!


#nasa #kosmos #ufo #nauka #uap #ciekawostki
  • 73
@Grewest: Lue Elizondo w tym filmie bodajże od 1:28 o tym mówi. Mówi też o ukierunkowanej panspermii.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Panspermia
Mówi, że mniej więcej 70000 lat temu stało się "coś", że błyskawicznie przesunęliśmy się w łańuchu pokarmowym na sam szczyt. Zadaje także pytanie, jak Nelson na tym filmiku o początki ludzkości itp.
Nie wiem skąd takie odważne tezy, nie wiem czy to prawda, widzę tylko, że od jakiegoś czasu padają nie wprost takie
@maly_ludek_lego: skupmy się tutaj na tych niezidentyfikowanych obiektach lub anomaliach w systemach namierzania/audio-wizualnych. Historie o interwencji nieznanych istot w naszą cywilizację, hipotezy zoo czy panspermii zostawmy, bo ten pan się tym nie zajmuje i nie ma wiedzy na ten temat. To jest już zbyt daleko idące wyciąganie wniosków. Podstawowa sprawa to wysłuchanie świadków i odpowiednie badanie dowodów, bez emocji, bez własnych tez i bez udziału fantazji. Dlatego amerykanie w końcu chcą
P.S. Panie @trozek
Uważam , że tacy ludzie, jak:
profesor Garry Nolan,
dr Stephen Wolfram,
profesor Avi Loeb,
dr James Lacatski,
dr Hal Puthoff,
dr Eric Davis i kliku innych + do tego ludzie pentagonu tacy, jak Chrostopher Mellon czy wspomniany Lue Elizondo, a także inni amerykańscy oficjele rządowi udowodnią jednak Panu, że takie śmiałe tezy p.t. "Nie może być, bo to głupie, nie klei się i niemożliwe" zostaną poddane w najbliższych
Masz jakieś źródło, stronki skąd czytasz o tym? Bo ja tylko z reddita, może jest coś ciekawego jeszcze :)


@Sztofort: Po prostu czytam książki. Tam są często żródla i linki do baz danych np CIA czy baz danych innych rządów. Tam również czytam. Niesamowite rzeczy tam można znaleźć. Generalnie podkreślam i obstawiam za tezą, że to inna inteligencja, co wcale nie oznacza, ze nie są to po prostu ludzie.
@maly_ludek_lego: bo stworzyli nas na swój obraz. To są założyciele i stwórcy. Imo pilnują żebyśmy się tymi atomowkami nie zabili. Podejrzewam ze projekt ziemia przeszedł w ostatnim 100 leciutką ich wyobrażenia. Gdzieś tam obserwują i sobie myślą wtf.
Ps. Masz jakieś fajne anglojęzyczne kanały tematyczne?
@maly_ludek_lego: a weź kurła, sam byłem bardzo sceptyczny wobec tego wszystkiego, ale tych wszystkich relacji jest obecnie tak wiele, że człowiek sam nie wie co ma o tym wszystkim myśleć. Już szczególnie, że coraz poważniejsze środowiska i osoby zaczynają brać głos w tej sprawie. A czy ktoś ich o to prosił w ogóle? Bo mam wrażenie, że sami z siebie zaczęli mówić.

ja już nawet zacząłem knuć własne mongolskie teorie xd
c) wzrost obserwacji tego typu zjawisk wynika z tego, że człowiek przez kilkadziesiąt tysięcy lat był chłopem małorolnym by potem nagle latać w kosmosie, porozumiewać przez internet, rejestrować obrazy w rozdzielczości 8K, prowadzić operacje na otwartym sercu etc. To spory skok mając na względzie, że zaledwie 150 lat temu jeszcze nawet nie lataliśmy. Może ufoki po prostu nie spodziewały się takiego przebiegu wydarzeń i są zdziwieni tym co my wyprawiamy w ten