Wpis z mikrobloga

P. 28 Sosnowiec

Zgłoszenie ffbe81efbfa1a262 z dnia 2021-10-23 23:35:39

Imię: P.
Wiek: 28
Miejscowość: Sosnowiec

Kim jestem?
Uśmiechnięty, raczej optymista. Z reguły ufam ludziom, ale potrzebuję czasu by w pełni się otworzyć. Ponoć mój humor jest często czarny jak noc, za to szczery:p na codzień spokojny jednak mam mocny temperament gdy trzeba. Duży dystans do świata.

Wygląd
176 cm, 74kg, dosyć dobra sylwetka z racji tego że dużo się ruszam plus siłownia.
Z wyglądu podobno podobny do Jessiego Pinkmana albo Nicolasa Cage xD szatyn, z lekkim zarostem, oczy takie trochę szare trochę zielone

Zainteresowania
Jak wcześniej wspomniałem dużo się ruszam, oo lubię baseny, ale takie rekreacyjne, w weekend często staram sie wyskoczyć za miasto góry, rower nawet na ryby towarzysko ale sam nie łowie:p czy inne takie.
Architektura, geografia, motoryzacja

Czego oczekuję?
Uczuciowej dziewczyny dla której rodzina jest ważniejsza niż kariera. Na pewno z poczuciem humoru i dystansem do świata. Odwzajemnionego wsparcia i zaangażowania. Hmmm przez żołądek do serca wiadomo:p
Z wyglądu nie mam swojego ideału, jest ważny ale nie najważniejszy.
Obecnie mieszkam w bloku ale wolałbym w przyszłości mniej lub bardziej dalekiej zamieszkać w domu za miastem, fajnie gdybys też tak chciała:p

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dzień sam na sam, na kanapie albo łonie natury, zakończony relaksem w jacuzzi, albo przy kominku w zimowy wieczór^^

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub tak, wolał bym cywilny, ale z kościelnym nie miał bym problemu, sam mam wierzącą rodzinę. Dzieci w przyszłości tak, nie pale, alkohol w normie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonysosnowiec #mirekszukamirabelki
  • 6