Wpis z mikrobloga

@mirek63479: Jaka federacja takie dziennikarstwo. Bez kitu, przeciez to jest patologia przez duze P, zeby takie cos organizowac. I nie chce wychodzic na nostradamusa po fakcie, ale sadze, ze wielu ludzi nie sadzilo jakie to jest niebezpieczne. Jestem ciekaw jak to sie potoczy w przyszlosci, bo nie wyobrazam sobie, zeby w takiej formie ten format przezyl.

A co zawodnika. Oby sie dobrze skonczylo. Lekarzem nie jestem, ale chyba krwotok do mozgu
@mirek63479: Dzisiejsze dziennikarstwo opiera sie tylko i wylacznie na stachu i bolu. Typ byl w ciezkim stanie, dopiero co sie to wydarzylo. Doznal urazu biorac udzial w czyms na czym telewizja czy inne mainstreamowe media nie zarabiaja? To trzeba to rozdmuchac okrutnie, ludzi spolaryzowac na dany temat. Potem juz #!$%@?, mozna zapomniec o czlowieku, przejsc spokojnie do innych mega waznych tematow ktore beda wazne cale 2min.
Zawsze to tak wyglada oni
@Fajlip1111: Ja odpowiem - bym skontaktował się z organizatorami i poprosił o oświadczenie i informacje i gydyby w oświadczeniu padły słowa „ze względu na szacunek do Walusia i jego rodziny nie będziemy informowali o stanie zdrowia naszego zawodnika” to by ludzie się głupio nie pytali o newsy