Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1379
Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle się dzieje to uciekam. Będzie kwik bo nikt się nie spodziewał, nagle rozwali im się system pracy xDm wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale po prostu przez miesiąc, dwa może trzy będą mieli takie eldorado, że szok.

Dlaczego to robię? Uważam, że przez rok swoje w firmę wsadziłem, dobrze wykonywałem swoją pracę, ale przyszły zmiany i zrobił się syf. Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.

Trochę się cykam, trochę się cieszę. Będzie kwik, milion pytań, rozmowy, przekonywanie, im się system na miesiąc załamie xD

#pracbaza
p.....e - Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle ...

źródło: comment_1635138381lyEUSQtF6HTCWCUpvQImhX.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
@Margot_Michal0 i to jest prawdziwy dramat o którym się nie mówi. Zamiast się angażować, rozwijać relację partnerską z pracodawcą to idziesz w stronę wyjebki. I do tego zasada "oprzesz się o szafę to jesteś już za nią odpowiedzialny.
Jeśli kogoś interesowałoby dlaczego tak się dzieje polecam książkę "pokolenie 89'"
  • Odpowiedz
@Oknonapodworze: To zależy od firmy i od stanowiska. Jasne jeśli są to obowiązki, które nowa osoba będzie mogła szybko i łatwo ogarnąć lub które tymczasowo będzie można przerzucić na innych, to nie ma problemu... ale zdziwiłbyś się ilu pracodawców zwala obowiązki na jednego wyspecjalizowanego pracownika, który staje się jedyną osobą w firmie potrafiącą je wykonywać. Pamiętam jak kilka lat temu pracodawca kolegi rozpaczał gdy ten miał operację i nie było go
  • Odpowiedz
Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.


@porterhouse: mam te same wnioski po 10 latach tyrki. Będzie fajnie jak jest fajnie, jak coś się posypie to #!$%@? xD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@porterhouse: No nikomu krzywdy nie robisz, ja propsuje za decyje. Ze zamiast narzkac 30 lat na prace po prostu zmienaisz na inna. Jakby ludzie tak czesciej robili to by było coraz mniej januszexów. Pzdr
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@pc386toHD: mam 26 lat, 2 lata doświadczenia a w zawodzie, CV i studia pod zawód (logistyka). Czego mam się bać? Oszczędności z różowa mamy, ona ma pracę, ja wypłaty jeszcze dostanę 2. MiezkAnie własnościowe więc tylko czynsz i media. Za młody jestem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Spoko, ja rzuciłem wypo pod koniec sierpnia, a do teraz odeszło 6 osób z pierwotnie 8-osobowego zespołu, prywaciarz się nawet nie spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@porterhouse: Nie wiem ludzie co was motywuje do takich wpisow i skad tyle negatywnych uczuc/emocji. Zmieniam prace co około 2-3 lata i najważniejsze na czym mi zależy to rozstać się w jak najlepszych relacjach. Staram się dociagnac projekty do końca i przekazac kluczowe informacje. Jeśli to tylko możliwe to nie chce w zyciu zostawiać za sobą miejsc albo ludzi, o których nie mogę myslec pozytywnie. Lubie czasem wpaść do starej firmy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@GorgonNemezjuszEzra: nie dzwonią na prywatny bo nie mają, ale pisza na Fejsie, taka firma i praca ¯\_(ツ)_/¯
@Karonon: obecnie jeśli poeelnie jeden mały błąd to mam milion maili, ze wszystkimi kierownikami w kopiach, chore.

A tak wgl to siedzę sobie z bólem głowy + kaszel, nie szedłem do lekarza bo byłem głupi i się zylowalem dla firmy, ale jutro już idę na L4. W ogóle to beka xd ale dałem
  • Odpowiedz