Wpis z mikrobloga

Widzę, że troll Poland dalej rozpowszechnia fake cytat Tuska: > "Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony"

Już wcześniej mnie zablokował za to, że mu to powiedziałem. Mógłby ktoś w jego wpisie napisać aby podał źródło tego cytatu? Tylko legitne a nie jakieś wsieci, tvrepublika itd, bo nawet w stenogramie expose - gdzie tak Tusk mial powiedzieć nie ma czegoś takiego :P

Zamieszczam tagi, które użył w swoim wpisie.
#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpo #polityka #konfederacja #neuropa #kiciochpyta #pytanie #podatki #polska #humorobrazkowy #tusk #bojowkadonaldatuska
  • 14
@Pituch: No to walcz z kłamstwem, ale to nie ten target. On nie jest zagubionym kucem, któremu można wskazać drogę ku oświeceniu, tylko opłacanym propagandystą. On dobrze wie, że pisze kłamstwa, stąd też gdzieś ma twoje tłumaczenia, albo wrecz bedzie je usuwał, by nie psuły mu przekazu ;p
@yahoomlody: Ja też kojarzę, że Tusk kreował się na gościa który miałby obniżyć podatki, a w rzeczywistosci tylko je podnosili. Brak źródła nie ma tutaj większego znaczenia.
@Jegwan: no i tak możesz w takim razie pisać, skoro tak kojarzysz, ale chodzi o przywoływanie nieistniejącego cytatu, który właśnie składa się na twoje myślenie. skoro wszędzie w necie widzisz taki tekst to w końcu wchodzi ci do głowy i traktujesz jak prawdziwy xD

coś jak kukiz, któremu rzekomo można pluć w ryj i mówić szmato po zostaniu politykiem, a jedynym tego źródłem jest jakiś chłop z zespołu piersi, który to
@Pituch: on to mówił na spotkaniu partyjnym jakimś z prasą. Ale mówił na pewno bo pamiętam, to było jeszcze przed objęciem władzy gdy nabierał ludzi na kratony ,,4x tak". Które później zgubił(ale mniejsza o to).