Wpis z mikrobloga

@Sc3eaM: Jakościowo jak każda książka z kolekcji prasowej. Oprawa twarda ale cieńsza nawet od MAGowych jednak wciąż grubsza niż zintegrowane z "Wehikułu Czasu" Rebisu. Papier w porządku, jest dobrze.

@Aura_: 13x20 cm

@pol-scot: Jakbym czegoś nie wolał to bym nie kupował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pol-scot: Ja kupuję to co chcę a jak tego nie ma to nie kupuję wcale. Nigdzie nie twierdzę, że to najzajebistsze tylko przedstawiam SWOJĄ własną opinię na temat danego wydania. W tym przypadku wolę brzydsze i jaśniejsze oprawy ale brak rozdzielania książek na części
@Whoresbane: Sam pomysł spoko, czytałem 7 książek Pratchetta i dla mnie to solidne 7/10. Zacząłem od "Koloru Magii" i "Blasku Fantastycznego", a skończyłem na cyklu o śmierci. Cykl o śmierci polecam, ale nie na początek, bo momentami nie było zbyt wiele akcji i to może zniechęcić do dalszego czytania.

Co do wydania, pomysł super, ale model kioskowy co 2 tygodnie jest nie dla mnie. Moim zdaniem więcej osób by je kupiło,
@pisuardessa a ja osobiście uważam to za najlepsze możliwe wprowadzenie, czytałem pierwszy raz całego Pratchetta przy okazji poprzedniej edycji. Przygody Rincewinda są mniej angażujące moim zdaniem, Śmierć za trudna jeśli nie zna się jego postaci wcześniej, a Wiedźmy to już od czapy na początek