Wpis z mikrobloga

@L3gion: Za 3k na luzie ogarniesz zestaw z drugim padem i grą. Co chwilę się takie pojawiają.


@koniecswiatajestbliski:
A jak trafisz, to nie zastanawiaj się. Ja wyhaczyłem taki zestaw z grami, które i tak chciałem ograć w grudniu i po przesiadce z pro nie żałuję minuty grania. Przez rok grałem więcej niż na pro przez 3 lata. Sporo gier działa w 60fps, gry ładują się kilka razy szybciej a po
@L3gion: od kilku dni widze ze nie ma sensownych zestawów w elektromarketach bo też zaczałem polować, musimy śledzić Pepperka i Lowcygier. Byłem dziś w RTVAGD to w ich katalogu widziałem 28 sztuk na magazynie centralnym golasa z napędem za 2459, ale kiedy zadzwoniłem na infolonie gośc powiedział "nie mamy nic" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może też być tak że więcej sztuk będzie w okolicy black friday i
w ich katalogu widziałem 28 sztuk na magazynie centralnym golasa z napędem za 2459, ale kiedy zadzwoniłem na infolonie gośc powiedział "nie mamy nic" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kluska1337: Tia, potem dokładają jakąś #!$%@?ą gierkę albo pada i nagle jest "ZESTAW PS5" za 3599 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Volos: wystarczy byc w grupach typu playstation gracze czy na łowcy gier. Poza tym przeglądać strony największych marketów. O tym rzucie trąbli tydzień więc to nie było tak, że godzina i wszystko poszło.