Wpis z mikrobloga

Byłem w pracy świadkiem molestowania. Mamy w pracy taką 25 letnią karynke która pracuje jako sprzątaczka. Gdy wycierała blaty w kantynie, jeden z menedżerów wszedł do środka i ostentacyjnie otarł sie kroczem o jej tyłek, po czym pochylił sie nad nią w jednoznaczny sposób udajac że siega po kawe z szafki wiszącej nad blatem. Nie raz widziałem jak sie na nią gapi i słyszałem jakie teksty rzuca. Ewidentnie sie na nia uwzial. Jestem na 100% przekonany, że ona sobie tego nie życzy, ale widocznie boi sie to zgłosić.

Czy powinienem sam to zgłosic do #hr? Z jednej strony mogłbym jej pomóc, poświadczyć, że taka sytuacja faktycznie miała miejsce. Ale z drugiej strony relacje seksualne dwóch osób to ich intymna sprawa i sami miedzy sobą powinni to rozwiazać. Może mi sie wydaje i ona jednak lubi takie traktowanie? Wyszedłbym wtedy na wścibskiego wojownika o sprawiedliwosc i atencjusza.

#pracbaza #seks #prawo #zwiazki
  • 53
  • Odpowiedz
Może mi sie wydaje i ona jednak lubi takie traktowanie?


@Tranzystor_IGBT: Przed chwilą pisałeś że masz 100% pewności że ona tego sobie nie życzy.
Zdecyduj się jak uważasz a potem zapytaj jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@slapdash: no nie wiem mati, a ty wiesz? Zobacz ile kobiet jara sie 365 dni czy innymi 50 twarzy greja, a to dokładnie ten sam motyw. Jak mowilem, jest spora szansa, że byłem swiadkiem molestowania, ale z drugiej strony, żyjemy w XXIw. i intymne relacje osób trzecich nie powinny nas interesować.
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: Tak jak ci piszą, zapytaj ją a nie nas. Ona będzie lepiej wiedzieć czy jej to przeszkadza czy nie.

Chociaż jeśli 99% no to to jest wystraczające prawdopodpbieństwo żeby uznać że to molestowanie.
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: Z doświadczenia powiem tylko tak, lepiej nie wtykać nosa w cudze problemy bo czasem można oberwać gównem i żałować tego.

Olej to i rób swoje, zajmij się swoim życiem. Nie baw się w Zbawcę Mesjasza.
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: zgłaszaj. nawet jeśli ona się na to godzi to jesteście w pracy. Masz prawo nie chcieć tego widzieć w pracy bo to środowisko profesjonalne a nie jelenie na rykowisku.
  • Odpowiedz
  • 65
W tych pociągach to niezłą przebitkę mają na tych kawach. Kobieta obok zamówiła sobie zwykłą kawę na oko 200 ml. Cana 12,50 zł.
Ja wczoraj kupiłem 1kg Lavazzy ziarnistej za 49 zł.
Ile by z tego było kasy jakbym sprzedawał w PKP. :-)
#intercity #pkp #pociagi #podroze
  • Odpowiedz