Wpis z mikrobloga

@Krolowiec: Jaki Ty jesteś spolaryzowany xD Albo #!$%@? kolejne kilka dekad, a może już forever na Niemców, albo bądźmy po butem Rosji. Nic po środku, albo jedno albo drugie XD A jak ktoś przyjdzie i powie, no ale bycie robotnikiem dla Niemców do końca swoich dni nie jest też fajną opcją, i lepiej budować swoją niezależność zamiast być uległym, to Ty odrazu "O Ty rosyjski ***** #!$%@? na Białoruś!!".
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Ale jakie widzisz rozwiązanie po środku? Kto w Europie poza Norwegią i Szwacarią może sobie pozwolić na tego typu neutralność? Mamy Gaz? High tech? Czy paczkomatem i CCC podbijemy świat? Jak odejdziemy z Unii i nam cła dowalą to dopiero zobaczymy co to znaczy drogo.

Jak rozumiem Twoim rozwiązaniem jest byciem buforem między UE a Rosją jak chociażby Ukraina od lat 90tych? Dobrze im to wyszło co? Ile kraju stracili
  • Odpowiedz
@Krolowiec: > Ale jakie widzisz rozwiązanie po środku? Kto w Europie poza Norwegią i Szwacarią może sobie pozwolić na tego typu neutralność? Mamy Gaz? High tech? Czy paczkomatem i CCC podbijemy świat?

I tak jak mówiłem, myślisz, że Niemcy przyjdą i dadzą nam Boch'a, Francuzi Renaut i będziemy sobie tak żyli razem szczęśliwie nie? xD

Jak odejdziemy z Unii i nam cła dowalą to dopiero zobaczymy co to znaczy drogo.


Przecież
  • Odpowiedz
@Fennrir: woow 4chan/pol motzno
dla czego wyjechała do Europy zamiast siedzieć na bambusie? No nie wiem może nie każdy widzi siebie w roli ofiary kolejnego ataku plemienia łubudubu na plemię ugabuga. Nie znam dokładnie tej partii liberałów ALE w tamtejszej kulturze politycznej jeśli by się okazało ze faktycznie nie pasuje to by ją odsunęli.
Jak np byłego premiera po tym jak wyszło na jaw ze gdzieś wynajął mieszkanie i nie zapłacił
  • Odpowiedz
I tak jak mówiłem, myślisz, że Niemcy przyjdą i dadzą nam Boch'a, Francuzi Renaut i będziemy sobie tak żyli razem szczęśliwie nie? xD


@RexxarHell: Aha czyli lepiej inwestycji zagranicznych żeby nie było, dzięki którym rośnie liczba specjalistow i wykwalifikowanych pracowników mający wiedzę z które mogą własny biznes otworzyć, tylkjo byśmy wskrzesili FSO albo stworzyli polski samochod elektryczny?

Przecież ja nie mówię o wychodzeniu z Unii, ale o nie wchodzeniu w dupę
  • Odpowiedz
@Krolowiec: Powiem tak przeczytałem to:

Aha czyli lepiej inwestycji zagranicznych żeby nie było, dzięki którym rośnie liczba specjalistow i wykwalifikowanych pracowników mający wiedzę z które mogą własny biznes otworzyć, tylkjo byśmy wskrzesili FSO albo stworzyli polski samochod elektryczny?


I kończę z Tobą dyskusję, bo żeby mieć rację, naciągasz rzeczywistość. Nie powiedziałem, że zagraniczne inwestycje są be, skąd wziąłeś ten argument wie tylko twój spolaryzowany umysł, w którym albo się #!$%@? z
  • Odpowiedz
know how z rękawa wytelepiesz?


@Krolowiec: Właśnie dlatego dyskusja z Tobę nie ma sensu. Jeśli chcesz mogę poszperać i wkleić Ci obszerny artykuł o skutkach dla Polski jeśli będziemy dalej zgadzali się na tak rozległą ekspansję ekonomiczną Niemiec w Europie dla Polskie. Może jak nie ja, to ktoś inny da Ci do myślenia.

Ja jeszcze krótko powiem, że przecież napisałem, że jak wpadniesz na genialny pomysł, i stworzysz firmę, z know
  • Odpowiedz
@Krolowiec: anglia ma problemy bo je unia tworzy, wcześniej tiry śmigały bez niczego nikt niczego nie sprawdzał nagle potrzeba osiem papierków żeby przejechać granice z tym samym towarem, zamknąć granice wszędzie, ale co ta unia tobie niby zafundowała pewnie dotacje na gunwo start i już folksdojcz kupiony bo ja nie mam pożytku z tego.
  • Odpowiedz
@RexxarHell: artykuł dobry i pare lat temu podpisałbym się pod nim. Wydaje mi się ze jednak aktualnie nasze akcje spadły na dno i nigdy tak nisko nie byliśmy. Pokłóciliśmy się za wszystkimi do okola, nasz największy sojusznik udaje ze nie istniejemy. Kiedy trojkat Weimarski rozdawał karty byliśmy większym graczem niż wyglądaliśmy. W tej chwili nawet nie liczymy się w wyszegradzie i wszyscy nami sobie grają jak chcą dla korzyści co wykorzystuje
  • Odpowiedz