Wpis z mikrobloga

Witam. Mieliście okazję wykonywać jakieś usługi dla milionerów i to takich prawdziwych? Ja miałem okazję i generalnie mam mieszane uczucia, ale raczej niestety na minus. Wykonałem naprawę laptopa rok i półtora miesiąca temu. Zamroziłem sporo kasy, a ciągłe przekładanie i zwodzenie mnie zostało zakończone dniem dzisiejszym. Było tylko: "sorry, zarobiony byłem" Podejrzewam, że gdyby nie spryt jednej mojej znajomej osoby, to kasy nigdy bym nie zobaczył, po prostu byłem w tym miejscu gdzie on był i on nie miał innego wyboru i musiał tam przyjść. Miejsce wybierała ta osoba i mogła wybrać co tylko chciała i chwała jej za to. Oczywiście z zarobku mam mieszane uczucia, bo rok temu ta kwota byłaby zupełnie inne pieniądze warta. Koleś wydawał się w porządku na początku, ale wiadomo jak to jest.
#milioner #bogacz #naprawalaptopow
  • 1
@uzyszkodnik_wykopu: Najmniejszych problemów, pretensji czy żali. Największe problemy w mojej branży to kombinatorzy amatorzy, ciułacze, mistrzowie okazji olx/Allegro. Najwiecej żali, pretensji i zawracania dupy swoimi wtopami, zawsze przerzucają swoje fackupy zakupowe na mój serwis, każdemu się wydaje ze z gowna da się bicz ukręcić :)